6 vienkārši padomi, kā palielināt sava auto nomu skaitu

Ja esi nonācis šeit, tad visticamāk esi jau:

1. reģistrējies un pievienojis auto;

2. uzzinājis, kā strādā Autolevi auto nomas tīkls un kā norisinās auto nomas process auto īpašniekam;

3. kā arī iepazinies ar mūsu padomiem, kā padarīt prcoesu pēc iespējas ērtāku un drošāku Tev!

Ja tomēr visus iepriekšējos soļus vēl neesi paveicis, tad Tev vērtīgāk būs tikt galā ar tiem un pēc tam atgriezties pie šī raksta.

Ja esi paveicis visus iepriekšējos soļus, tad droši vien esi sapratis, ka to, cik bieži īrnieki iznomā tieši Tavu auto, ietekmē vairāki faktori. Viens no tiem ir nejaušība. To Tu nekādi nevari ietekmēt, taču apskatīsim, ko vari ietekmēt un darīt, lai Tavs auto saņemtu vairāk rezervāciju un tiktu vairāk iznomāts.

1. Cena

Meklējot nomas auto, īrnieki vispirms atlasa auto pēc kritiskajiem kritērijiem, piemēram, auto atrašanās vietas, ātrumkārbas (daži autobraucēji izteikti dod priekšroku tikai manuālajai vai automātiskajai ātrumkārbai), ietilpības utt. Pēc tam auto visbiežāk tiek izvēlēti balstoties uz cenu – ne vienmēr tiek iznomāts pats lētākais auto, taču svarīgi, lai auto ietilptu noteiktā cenu kategorijā. Bloga sadaļā esam sagatavojuši rakstu, kas palīdzēs noteikt piemērotāko auto nomas cenu.

2. Foto

Foto ir ļoti svarīgs. Tiklīdz potenciālais īrnieks ir atradis nomas automašīnas pēc nepieciešamajiem kritērijiem un izvēlētajā cenu kategorijā, Tavas automašīnas foto ir galvenais, kas var palīdzēt izvēlēties un rezervēt tieši Tavu auto! Nereti vispievilcīgāko auto īpašnieki pievērš vismazāko uzmanību savām auto fotogrāfijām un pievieno tumšas fotogrāfijas no sliktiem leņķiem ar netīru auto. 10 gadus vecāks auto, kura foto uzņemti no labākiem leņķiem, labākos laikapstākļos un labā vietā, var izskatīties iekārojamāks kā Tavējais. Lasi Autolevi auto blogu un iepazīsties ar 6 padomiem, kā uzņemt satriecošas auto fotogrāfijas!

3. Auto pieejamība

Šis ir vienkārši: jo pieejamāks ir Tavs auto, jo vairāk varēsi to iznomāt. Jo vairāk laikos varēsi auto nodot, jo vairāk rezervācijas saņemsi. Padomā, vai obligāti gribi pats nodot savu auto, vai varbūt to tavā vietā var izdarīt kāds cits, kuram ir brīvāks vai elastīgāks ikdienas grafiks. Kā arī, vai vari auto iznomāt tikai, piemēram, brīvdienās, vai arī vari kādas pāris dienas uz darbu aiziet kājām – būs pateicīgs gan Tavs maciņš, gan Tava veselība.

4. Atbildes ātrums un biežums

Rezervējot auto, īrnieki varēs redzēt arī to, cik ātri katrs auto īpašnieks atbild. Mūsu steidzīgajā laikmetā īrnieki parasti vēlas auto te un tagad. Tie, kas kavēsies ar rezervācijas apstiprināšanu, vēlāk saņems mazāk rezervāciju nekā tie, kuri atbild ātri. Tāpat, ja īrnieks ir rezervējis vairākus auto, viņš visticamāk izīrēs no tā īpašnieka, kurš pirmais apstiprinās rezervāciju.

5. Apskati citus auto

Auto profilā vari redzēt arī to, cik daudz rezervāciju ir citām automašīnām. Vari meklēt automašīnas, kurām ir daudz rezervāciju un smelties iedvesmu, ko vari darīt, lai uzlabotu savu profilu!

6. Reklāma

Kad esi pievienojis automašīnu nomai Autolevi mājaslapā, nekautrējies ar ziņu padalīties sociālajos portālos, jo droši vien pats ar vieglāku sirdi pirmo reizi auto iznomāsi kādam draugam, nekā pavisam nepazīstamam īrniekam, tāpat arī draugi labprātāk varētu iznomāt auto no Tevis. Taču arī tad, ja īrnieks ir pazīstams, aicinām iznomāt auto tikai caur Autolevi portālu, jo pretējā gadījumā nevarēsim palīdzēt situācijā, ja radīsies domstarpības ar īrnieku. Būs drošāk, un nesabojāsi attiecības ar draugu.

Tāpat vari reklamēt savu auto jebkādos citos veidos, kurus vari iedomāties, piemēram, stāstot saviem draugiem, publicējot ziņu dažādās grupās utt.

Pēc nomas nekautrējies arī īrniekam palūgt, lai iesaka Tavu auto citiem, ja viņam patika gūtā pieredze.

Kaspars P. no Autolevi


Ja neesi vēl pievienojis auto, tad spied zemāk! Vai apskati citus Autolevi nomas auto!

Pievienot auto Autolevi auto nomai

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×