Turpmāk nomāt auto būs vēl vienkāršāk ar jauno auto nomas kalendāru

Sākot ar augustu, auto īpašnieki Autolevi platformā var atzīmēt nomas kalendārā, kad transportlīdzeklis nav pieejams nomai un saņemt rezervācijas tikai par datumiem, kad tas ir. Īrniekiem tas protams nozīmē, ka turpmāk būs vieglāk rezervēt un saņemt auto. Ja tas nebūs pieejams, datumi būs sarkani un rezervēt to tajos nevarēsi.

Kalendārs īrniekiem

Turpmāk nomāt auto būs vēl vienkāršāk-2

Īrnieki pamanīs galvenokārt divas izmaiņas.

Pirmkārt, kalendārā sarkani būs ne tikai datumi, kuros auto ir iznomāts, bet arī tie, kurus auto īpašnieks ir atzīmējis kā nepieejamus, piemēram, nedēļas nogales;

Otrkārt, kalendārs ir ticis pie kosmētiskā remonta un tagad būs patīkamāk gan uz to lūkoties, gan to izmantot.

Kalendārs auto īpašniekiem

Auto īpašniekiem izmaiņas būs lielākas. Esam pievienojuši sadaļu auto profilā, kur iespējams norādīt auto pieejamību un redzēt turpmākās nomas. Kā tas strādā?

Turpmāk nomāt auto būs vēl vienkāršāk Autolevi auto nomā

1. Dodies uz nomas kalendāru savā profilā

Auto nomas kalendārs parādīsies nospiežot pogu “Nomas kalendārs”. Ja Tu vēl neesi pievienojis savu spēkratu Autolevi, tad vispirms reģistrējies un pievieno to spiežot pogu “Pievienot auto” savā profilā.

2. Atzīmē dienas, kad auto nav pieejams

Ja auto nav pieejams kādās konkrētās dienās, piemēram, nedēļas nogalēs, vari norādīt to kalendārā spiežot uz konkrētajām dienām, kad auto vienmēr ir nepieejams.

3. Pievieno konkrētus datumus

Tu vari pievienot arī konkrētus datumus, piemēram, ja dodies ceļojumā ar auto vai arī pats nebūs spējīgs satikties ar īrnieku un iedot viņam savu mašīnu. Klikšķini vienreiz, lai iezīmētu sākuma datumu un otrreiz, lai iezīmētu beigu, un apstiprini spiežot lielo sarkano pogu. Auto tagad nebūs pieejams  nomai šajos datumos.

4. Pārvaldi atzīmētos datumus

Labajā pusē redzēsi sarakstu ar visiem datumiem, kad auto ir nepieejams. Ja plāni mainās, spied krustiņu un auto būs atkal pieejams nomai.

5. Seko līdzi, lai kalendārs ir aktuāls

Šis ir ļoti svarīgi – lūdzu, iespēju robežās nodrošini, ka kalendārā ir aktuālākā informācija. Ja tomēr esi aizmirsis atzīmēt, ka auto būs vajadzīgs pašam un saņem rezervāciju, tad, lūdzu, pēc rezervācijas noraidīšanas dodies uz nomas kalendāru un atzīmē nepieejamos datumus, lai īrnieki tos var redzēt.

Visbeidzot, lūdzu, pastāsti mums ko domā par jauno kalendāru, rakstot mums palīdzības logā (zaļā kastīte labajā apakšējā stūrī) vai e-pastā.

Ja esi pievienojis auto, tad dodies uz savu profilu tagad un aizpildi auto nomas kalendāru.

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×