Lieliski auto no tuvumā esošiem īpašniekiem

Autolevi piedāvā ērtā un uzticamā veidā savstarpēji dalīties ar automašīnām. Tu vari nomāt automašīnu, kur un kad vēlies. Vai arī iznomāt auto un sākt gūt papildu ienākumus!

Šajā vietnē vari atrast transportlīdzekļus, ko īrēt brīvdienām, pārvākšanās vajadzībām, kā arī kāzām.
Autolevi savstarpējās auto nomas platformā ir vairāk nekā 30 000 lietotāju un vairāk nekā 2200 reģistrētu transportlīdzekļu Latvijā, Igaunijā un Somijā. Autolevi ir lielākā auto koplietošanas platforma reģionā.

Tauri Autolevi

Mūsu stāsts

Autolevi tika dibināts 2013. gadā un ātri kļuva par vienu no Igaunijas 12 labākajiem start-up uzņēmumiem. Ideja radās, kad uzņēmuma dibinātājs Tauri Kärson pabeidza militāro dienestu Igaunijas Aizsardzības spēkos, un viņa automašīna dienesta gada laikā stāvēja neizmantota.
Autolevi mērķis ir padarīt automašīnu koplietošanu tik vienkāršu, ka ikviens varētu atrast sev piemērotu nomas auto piecu minūšu gājiena attālumā no mājām. Mēs uzskatām, ka ne visiem cilvēkiem savā garāžā ir jābūt automašīnai, bet ikvienam jānodrošina piekļuve transportlīdzeklim, kad tas ir vajadzīgs.

Ietaupi naudu un palīdzi videi

Pētījumi liecina, ka katra dalītā automašīna no ielām ”noņem nost” piecas līdz piecpadsmit automašīnas. Droši vien esi ievērojis, ka vairums automašīnu visu darba dienu stāv dīkstāvē vai arī bieži vien ir grūti atrast brīvu stāvvietu, ka nevilšus nākas pie sevis nodomāt – kāpēc visur ir tik daudz mašīnu?
Pateicoties Autolevi, cilvēki var izmantot citu īpašnieku automašīnas, vienlaicīgi samazinot kaitējumu videi. Nomāt transportlīdzekli no Autolevi ir arī lētāk nekā uzturēt personīgo auto. Bet kā auto īpašnieks Tu vari atpelnīt daļu vai pat visu, ko esi tajā ieguldījis.

Par mums runā arī:

Dienas bizness logo db db.lv zurnals ir nauda logo    Dienas bizness logo db db.lv

LA – Esam gatavi dalīties. Ar auto, dzīvokli, apģērbu?

Dienas Bizness – Autolevi: Auto iznomātāji nopelnījuši vidēji 75 eiro mēnesī

Kursors – Latvijā darbu uzsācis pirmais savstarpējās auto nomas tīkls Autolevi


Pievienojies kustībai:

Iznomāt auto Nomāt auto

Pastāsti draugiem:

Dalies Facebook, share on facebook dalies Twitter, share Dalies google+, share on google+ Dalies e-pastā, share via Email

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×