Vai nomas auto ir atļauti mājdzīvnieki?

Mājdzīvnieki nomas auto? Nekādu problēmu! Izmantojot mūsu meklēšanas opciju, tu vari atlasīt automašīnas, kurās ir atļauts pārvadāt suņus un citus mājdzīvniekus.

nomas auto

Autolevi platformā katrs auto īpašnieks sava sludinājuma profilā var atzīmēt, vai četrkājainie draugi ir laipni gaidīti viņa mašīnā. Mēs priecājamies redzēt arvien vairāk īpašnieku, kas neiebilst pret suņu un kaķu klātbūtni viņu auto, un dažreiz priekš dzīvniekiem pat piedāvā pārvadāšanas kastes vai būrus.

Dzīvnieka drošība nomas auto

Vienmēr paturi prātā, ka tava mājdzīvnieka drošība automašīnā ir tikpat svarīga kā tevis paša. Lai pasargātu savu suni, centies nepieļaut situāciju, kurā tam ir iespējams izbāzt galvu ārā pa logu braukšanas laikā. Daudzi dzīvnieki mašīnās nejūtas pārāk komfortabli, tādēļ var šķist, ka stresa mazināšanai būtu labāk to turēt klēpī vai ļaut brīvi pārvietoties pa salonu. Tomēr parūpējies par drošību, vienlaikus cenšoties nodrošināt ērtu braucienu. Izmanto atbilstoša lieluma transportēšanas kasti vai būri, kas ir piemērots tava mājdzīvnieka izmēram, vai arī nostiprini to ar drošības jostu, speciālām saitēm vai citu aprīkojumu uz aizmugurējā sēdekļa. Tāpat arī vari pārvadāt dzīvnieku bagāžniekā, bet tādā gadījumā nolaid lejā vienu no sēdekļiem, lai mīlulis neatrastos noslēgtā telpā.

Pastāv arī vispārējie dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi, ar kuriem vēlams iepazīties, ja tev nav bijusi pieredze šajā jomā.

Attiecies pret Autolevi nomas auto kā pret savējo. Tādēļ, ja pārvadā dzīvnieku salonā, pārklāj auto sēdekļus vai attīri tos no spalvām un atdod automašīnu tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmi.

Kā atrast dzīvnieku pārvadāšanai piemērotos auto?

Pateicoties mūsu meklēšanas opcijai, mājdzīvniekiem draudzīgu Autolevi automašīnu meklēšana ir vienkārša. Dodies uz sadaļu “Meklēt auto”, izvēlies vēlamo atrašanās vietu, datumus un citus parametrus, un zem “Papildus aprīkojums” atzīmē lodziņu “Atļauti dzīvnieki”. Meklēšanas rezultātos tu redzēsi visus nomas auto, kas atbilst tavām vēlmēm un kuros ir atļauti mājdzīvnieki. Suņi, kaķi un dažādas eksotiskas radības jau ir ceļojušas Autolevi automašīnās, mikroautobusos un cita veida transportlīdzekļos. Tev atliek vien izdarīt izvēli un baudīt ceļojumu siltā kompānijā!


Iznomā auto Auto noma

 

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×