Mobilais sulainis Ernest app – saruna ar idejas autoru

Autolevi komanda cenšas nepārtraukti sekot līdzi visām aktualitātēm nozarē, lai varētu piedāvāt labākos jaunumus arī Tev. Tāpēc, dzirdot, ka latviešu radītais Ernest app mobilais sulainis gatavojas rīkot Kickstarter pūļa finansēšanas kampaņu un uzlabot produktu, devāmies parunāt ar idejas autoru un SIA Valet and Knave īpašnieku Artūru Pumpuru.

Mobilais-sulainis-Ernest-app-saruna-ar-idejas-autoru-Arturs-Pumpurs-Autolevi-savstarpeja-auto-noma

Sveiks, Artūr! Sāksim ar vienkāršo – kā radās ideja par Ernest app un kas tas ir?

Sveiks! Ja pavisam vienkārši, tad Ernest app galvenais mērķis ir rūpēties par sava īpašnieka automašīnu un īpašumu drošību. Ideja par šādu ierīci, kura kontrolē visus īpašnieka motorizētos transportlīdzekļus un vārtus, radās pirms diviem gadiem, kad kādā aukstā ziemas rītā mani pievīla garāžas vārtu pults baterija un mašīnas imobilaizers. Domājot par iespējamajiem risinājumiem, lai turpmāk no šādām situācijām izvairītos, nonācu pie idejas par mobilo aplikāciju Ernest, kura ar telefona palīdzību ļauj aizsargāt un izsekot transportlīdzekļus, kā arī kontrolēt mājas un garāžu vārtus.

Tātad, kas tieši tas ir? Imoblaizers, garāžas vārtu aplikācija un izsekošanas ierīce?

Šobrīd uzņēmums Valet and Knave Ernest platformā izstrādājis četrus produktus:

  1. bluetooth imobilaizeri;
  2. vārtu, garāžu un barjeru kontroli;
  3. GPS izsekošanas risinājumu autoparka braucienu uzraudzībai;
  4. un komplektu – imoblaizers + GPS izsekošana.

Mobilais-sulainis-Ernest-app-saruna-ar-idejas-autoru-Arturs-Pumpurs-gps-imoblaizers-varti-Autolevi-savstarpeja-auto-noma

Ernest auto Immobilizerī ir iestrādāta Auto Connect funkcija, kas sniedz iespēju auto lietotājam lietot ERNEST Bluetooth Immobilizer sistēmu pat nepaņemot rokās viedtālruni – viedtālrunis sazinās ar Imobilaizeru automātiski.
ERNEST Bluetooth Immobilizer sistēma ar lietotaju sazinās, izmantojot drošu un kriptētu bluetooth signālu, tāpēc transportlīdzekli iedarbināt var tikai īpašnieka autorizēta persona.
ERNEST Immobilizer + GPS sniedz iespēju lietotājam ērti un vienkārši noteikt transportlīdzekļa atrašanās vietu, pārlūkot pilnu braucienu statistiku, eksportēt informāciju par transportlīdzekļa pārvietošanos. Informācija tiek eksportēta PDF un Excel formātā, kas ir derīgs, piemēram, VID atskaitēm, kā arī lietošanai citos veidos.
ERNEST Immobilizer iestrādātā GEO FENCE funkcija paredz iespēju ierobežot savu transporta līdzekli ar virtuālu žogu, transporta līdzeklim iebraucot vai izbraucot no šī žoga, īpašnieks saņems informatīvu ziņu.
ERNEST Immobilizer funkciju klāstā esošā GUIDE TO MY CAR funkcija sniedz iespēju auto īpašniekam vai lietotājam neapjukt brīžos, kad ir piemirsies kur atstāta automašīna. ERNEST apllikācija ātri un ērti “aizvedīs” līdz piemirstajam transporta līdzeklim.

Autolevi lietotājiem noteikti interesēs uzzināt vai iespējams kaut kā dalīties ar piekļuvi Ernest aplikācijai?

ERNEST izstrādātā sistēma sniedz iespēju transporta līdzekļa īpašniekam ērti un vienkārši nodot piekļuvi jebkurai sev vēlamai personai, pievienojot ar e-pastu. Tikpat ērti šīs piekļuves iespējams dzēst, liedzot iespēju lietot transporta līdzekli. Lietotājam būs nepieciešams lejuplādēt Ernest aplikāciju uz sava viedtālruņa. Auto īpašnieks var pievienot lietotāja e-pastu un lieta darīta. Savukārt, ja auto īpašnieks redz, ka ar viņa auto notiek kaut kādas nevēlamas darbības, piemēram, auto izbraucis no tā paredzētā pārvietošanās rādiusa vai tiek pārsniegts atļautais braukšanas ātrums, īpašnieks var atņemt piekļuvi lietotājam. Līdz ar to, nākošreiz, kad tiks izslēgts auto, lietotājs to vairs nevarēs iedarbināt, ja īpašnieks neatjaunos piekļuvi.

Mobilais-sulainis-Ernest-app-saruna-ar-idejas-autoru-Arturs-Pumpurs-web-un-mobilas-aplikacijas-Autolevi-savstarpeja-auto-noma

Kādi ir Ernest app nākotnes attīstības plāni?

Pateicoties ERNEST risinājumam, lietotājam ir iespēja savienot vienā aplikācijas kontā neierobežotu skaitu ierīču, ikdienā būtiski atvieglojot transportlīdzekļu, vārtu, garāžu un barjeru lietošanu gan mājās, gan darbā. Taču mēs vēlamies pievienot vēl vairāk iespējas, samazināt ierīces izmērus un piedāvāt vēl plašāku lietojumu mobilajā aplikācijā.

Lai turpinātu attīstīt viedpalīgu Ernest, 28.oktobrī tiks sākta finansējuma vākšanas kampaņa pūļa finansēšanas vietnē Kickstarter. Tā būs iespēja atbalstīt Ernest turpmāko attīstību, kā arī iegādāties Ernest produktus par īpaši pievilcīgām cenām. Detaļās vēl piedāvājumu neizklāstīsim, taču, lai nepalaistu garām kampaņas sākumu, iesakām pierakstīties ERNEST ziņām un kampaņas aktualitātēm Ernest app mājaslapā.

Ja interesē šis vai kāds līdzīgs produkts, sazinies arī ar Autolevi, rakstot uz info@autolevi.lv. Nākotnē vēlamies piedāvāt Tev noderīgus produktus un pakalpojumus par īpašām cenām.

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×