Koronavīruss un auto noma

Arī laikā, kad pasauli pārņēmis koronavīruss, Autolevi veic savu darbību Igaunijā, Latvijā un Somijā. Mūsu sistēmā kopā ir reģistrēti vairāk nekā 30 000 lietotāju un 2200 transportlīdzekļu. Tas mūs padara par reģiona lielāko automašīnu koplietošanas platformu. Lai palīdzētu novērst koronavīrusa izplatīšanos starp Autolevi kopienas biedriem, mēs vēlamies uzskaitīt svarīgākās lietas, kas jāievēro šajā laikā, lai pasargātu gan savu, gan apkārtējo veselību. Vairāk ieteikumus var atrast informatīvajā vietnē https://covid19.gov.lv/

autolevi auto noma koronaviruss

1. Tīri un dezinficē bieži aptaustāmās virsmas

Ja nomā automašīnu vai esi auto īpašnieks, vienmēr turi rokassomā vai salona nodalījumā dezinfekcijas salvetes vai speciālu šķīduma spreju. Pirms un pēc nomas noslauki visas auto virsmas, kurām bieži nākas pieskarties, piemēram, stūri, ātrumkārbas rokturi un durvju rokturus. Lieto dezinfekcijas līdzekli, kas iznīcina arī vīrusus.

2. Bieži mazgā rokas

Mazgā rokas ar siltu ūdeni un ziepēm un dari to biežāk nekā parasti. Ar antibakteriālajām roku želejām vien nepietiek, jo tās nenogalina vīrusus. Labākais veids, kā sevi pasargāt, ir mazgāt rokas zem tekoša ūdens.

3. Klepojot, aizklāj muti

Klepojot, aizklāj muti, kā arī šķaudot – degunu. Izmanto vienreiz lietojamās salvetes un pēc tam nomazgā rokas. Tas palīdzēs novērst koronavīrusa un citu elpceļu vīrusu izplatīšanos.

4. Pavadi laiku svaigā gaisā

Centies izvairīties no pārpildītām pilsētas zonām, kurās pastāv liela iespējamība nonākt saskarē ar cilvēkiem, kuri pārnēsā vīrusu. Izmanto savu brīvo laiku, dodoties pārgājienos! Gan šī brīža situācijā, gan kopumā būšana dabā un svaigā gaisā ir viena no labākajām lietām, ko vari darīt savas veselības labā. Dodies pastaigā pa mežu, atklāj jaunas dabas takas un elpo tīru gaisu. Latvijā noteikti ir daudz pārsteidzošu vietu, kurās nekad neesi bijis! Idejas par to, kādas dabas takas var apmeklēt ierobežojumu laikā, var smelties šeit.

Autolevi auto noma koronaviruss

5. Ja ir aizdomas, ka Tev ir koronavīruss, paliec mājās

Mēs aicinām ikvienu, kas sajūt koronavīrusa simptomus, palikt mājās un izvairīties no ceļošanas. Ja Tev ir aizdomas, ka Tu varētu būt inficējies ar koronavīrusu, ir vēlams atcelt Autolevi nomas rezervāciju, sazinoties ar mums pa e-pastu info@autolevi.lv.

6. Seko Veselības ministrijas jaunumiem

Koronavīrusa ietekme uz valstīm ir dažāda. Aktuālākās ziņas par Latviju var atrast Veselības ministrijas vietnē. Mēs katrs varam kaut ko ietekmēt, lai palīdzētu samazināt slimības izplatību.

 

Autolevi komanda novēl visiem labu veselību. Pavadi laiku dabā un rūpējies par sevi!

 

Izīrēt auto Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×