Kāzu auto noma, 7 ieteikumi

Kāzu auto noma mēdz sagādāt galvassāpes. Bieži vien nomājot auto tieši priekš šī notikuma, nākas saskarties ar tikai divām izvēlēm:

kāzu auto noma

maksāt ļoti daudz

vai

īrēt iepirkumu ratus.

Tā kā kāzas ir īpašs notikums, kāzu auto izvēlei jābūt ne tikai labai – tai ir jābūt perfektai. Tajā pašā laikā iekļaujoties savā budžetā. Tādēļ ir svarīgi, lai tiktu izvēlēta tāda automašīna, kas vislabāk atbilst pāra vajadzībām. Autolevi piedāvā auto nomu, kas neuzliek augstāku likmi kāzu svinībām, kā arī veicot rezervāciju klienti var būt droši par izvēlētās automašīnas krāsu, ko ne vienmēr spēj nodrošināt tradicionālās auto nomas kompānijas.

Lai kāda veida kāzas un svinības tiktu plānotas, mūsu mājaslapā ir pieejams dažādu cenu diapazona automašīnu klāsts, no kura ir iespējams iznomāt lielisku kāzu automašīnu savai skaistākajai dzīves dienai.

Tāpēc mēs izlēmām veikt atlasi un sastādīt sarakstu ar, mūsuprāt, kāzām piemērotākajiem Autolevi platformā piejamajiem auto.

  1. Audi A4 kabriolets

Elegants auto baltā krāsā romantiskām saulrieta fotogrāfijām. Kabrioleta modeļi ļauj jaunlaulātajiem nosvinēt īpašo dienu ar sauli un vasaras vēju matos. Un stipru matu laku.

2. Jaguar S Type

Latvijā ne tik ļoti izplatīta, bet skaista dizaina automašīna, kura kombinācijā ar ziedu rotājumiem izskatās ļoti efektīvi. Starp citu šeit var smelties idejas un noderīgus padomus par to, kā dekorēt kāzu auto.

3. Mini One

Šī mazā automašīna svinībām piešķirs īpašu akcentu. Lai gan tā izskatās maza, tajā ir vieta gan pārim, gan vedējiem. Un par cenu, kas ir 25 €/dienā vai 161 €/nedēļā, ar šo auto var apsvērt iespēju doties arī medusmēnesī. 

4. Volvo V60

Esam iekļāvuši arī vienu greznu melnu modeli, kas ir populārs variants, kad tiek apdomāta kāzu auto noma. Tajā ir liela ietilpība, kurā līgava ar kuplu kleitu jutīsies komfortabli.

5. Volvo C70 kabriolets

Arī kabrioleti kāzu vajadzībām ir ļoti pieprasīti, tādēļ savā sarakstā iekļāvām vēl vienu šī tipa auto. Un tā nomas izdevīgā cena noteikti ir apsvēršanas vērta.

6. Seat Arona

Auto, kas nodrošinās teicamu komfortu par budžetam draudzīgu cenu. Ziedu dekorācijas uz spīdīgās baltās apdares izskatīsies ļoti grezni!

7. Moskvich 401

Auto ne tikai liks cilvēkiem uz ielas atskatīties, bet arī sniegs lielisku retro noskaņas fonu jūsu kāzu fotogrāfijām.


Ja meklē kāzu auto, apskati vēl citus variantus, nospiežot zemāk!

Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×