Kā uzzināt, cik uzticams ir mana auto īrnieks?

 

10 iemesli, kāpēc nomāt no Autolevi auto nomas tīkla

Autolevi tā lietotāju drošību vērtē ļoti augsti – pastāvīgi veicam dāzādus uzlabojumus mūsu sistēmā, kā arī iztrādājam jaunus pakalpojumus, kas vēl vairāk palielinās Jūsu un Jūsu auto drošību, piemēram, apdrošināšanu un GPS sekošanas iekārtas.

Pašlaik Autolevi sistēmā pārbaudām visus reģistrējušos lietotājus – to vadītāju apliecības datus, sūdzības, krāpniecisku pagātni, sliktu pieredzi ar auto nomāšanu u.c. datus. Ja lietotājs veic rezervāciju, tad redzēsiet kāds ir lietotāja statuss – zaļš, dzeltens vai sarkans.

Ka-strada-Autolevi-auto-noma-Uzzini-ka-iznomat-savu-auto-atsauksmes-par-lietotaju-parbaudeZaļš – ja lietotājs būs izgājis un apstiprināts, tad viņa profils parādīsies zaļā krāsā un zini, ka esam izvērtējuši lietotāju un esam atļāvuši viņam piekļuvi mūsu nomas sistēmai. Šādā gadījumā vari droši apstiprināt nomu. Ja lietotājs būs iznomājis kādu auto pirms tam un auto īpašnieks būs viņu novērtējis, parādīsies arī atsauksmes par lietotāju un vērtējums piecu zvaigznīšu skalā. Zemu novērtētiem lietotājiem liegsim pieeju mūsu portālam.

Ka-strada-Autolevi-auto-noma-Uzzini-ka-iznomat-savu-auto-atsauksmes-par-lietotaju-parbaude-gaida-apstiprinajumu-2Dzeltens – ja lietotāju nebūsim paspējuši izvērtēt, teksts parādīsies dzeltens ar izsaukuma zīmi. Vari nedaudz uzgaidīt, kamēr lietotāju izvērtē Autolevi komanda vai, ja steidzies vai ļoti vēlies, vari veikt lietotāja pārbaudi pats un apstiprināt vai noraidīt nomu. Ja būsi apstiprinājis nomu šajā stadijā un vēlāk atklāsim aizdomīgus faktus par īrnieku, tad atzīmēsim viņu sarkanu un par to paziņosim arī Tev, lai vari atcelt nomu!

Ka-strada-Autolevi-auto-noma-Uzzini-ka-iznomat-savu-auto-atsauksmes-par-lietotaju-parbaude-nav-apstiprinats-2Sarkans – ja par lietotāju būsim atraduši aizdomīgu informāciju, ēnainas pagātnes darbības, aizdomas par krāpniecību, jebkāda veida sūdzības, nederīgu vadītāja apliecību utt., tad lietotāju atzīmēsim kā neuzticamu, un profils parādīsies sarkans ar krustiņu. Neiesakām apstiprināt nomas šādiem lietotājiem!

 

Ja ir kādi jautājumi par lietotāju pārbaudēm, droši sazinies ar mums!

Kaspars P. no Autolevi


Ja neesi vēl pievienojis auto, tad spied zemāk! Vai apskati citus Autolevi nomas auto!

Pievienot auto Autolevi auto nomai

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×