Kā uzlabot sava auto nomas profilu?

Ir svarīgi regulāri atjaunināt sava auto nomas profilu. Tas ir jo īpaši svarīgi vasaras un rudens laikā, jo tad auto nomas pieprasījums ir lielāks nekā parasti. Šeit ir daži padomi, kā uzlabot savu profilu, lai iegūtu vairāk rezervāciju.

auto-nomas

 

Regulāri atjaunini auto nomas kalendāru

Ja Tev jau ir zināmas dienas, kad automašīnu nebūs iespējams iznomāt, nekavējoties atzīmē to nomas kalendārā. Interesentiem uzreiz būs zināms, ka Tavs auto nav pieejams rezervēšanai, un iespējams nomās to Tev ērtākā laikā. Tas samazinās noraidīto darījumu rādītāju. Nomas kalendāru var atrast tieši zem profila blakus automašīnai.

Atzīmē maksimālo un minimālo nomas garumu

Mēs esam ievērojuši, ka daudzi automašīnu īpašnieki uzraksta papildu informāciju par minimālo nomas ilgumu. Būtu vēlams to atzīmēt zem automašīnas profila nomas kalendārā, tādējādi saglabājot papildu informācijas lodziņu citām svarīgām lietām. Tas var padarīt Autolevi platformu ērtāku gan nomniekiem, gan automašīnu īpašniekiem, jo šādi interesenti var būt droši, ka meklēšanas rezultātos uzrādītais auto atbildīs nomas vēlmēm, un automašīnu īpašniekiem nevajadzētu īzrēt auto uz īsu vai garu nomu.?? To var izdarīt sadaļā zem nomas kalendāra.

Atzīmē minimālo brīdinājuma laiku starp rezervāciju un nomu

Ja uzskati, ka divu stundu paziņojums starp rezervāciju un nomu ir mazs, tad vari droši to pagarināt. Auto profila iestatījumos to var iestatīt no 3 līdz 23 stundām. Šādi Tev nenāksies saskarties ar neparedzētām rezervācijām, un ar sev piemērotu paziņojuma laiku varēsi iztīrīt automašīnu un nepieciešamības gadījumā to nogādāt norunātajā vietā.

Iestati automašīnas pieejamību

Kā redzams augšējā attēlā, izvēles iespējas ir vēl lielākas. Ja šķiet, ka pieejamība 24 stundas diennaktī ir par daudz, vari to mainīt. Ja vari savu automašīnu iznomāt tikai darba dienās no, piemēram, plkst. 9 līdz 19, uzstādi šos laikus un izvairies no noraidīto rezervāciju rādītāja pasliktināšanas. Tas ietaupīs Tavu un nomnieku laiku.

Rūpīgi pārbaudi savu kontaktinformāciju

Atbildes ātrums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas auto īpašniekam ļauj iegūt vislielāko rezervāciju skaitu. Lai nekavējoties pamanītu rezervācijas pieprasījumus, mēs iesakām izmantot mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi, kura tiek izmantota visvairāk. Labs atbildēšanas rādītājs ir pozitīvs gan īrniekiem, gan īpašnieka profila statistikai. To var izdarīt ŠEIT.

Iestati paziņojumus

Pārbaudi sava profila rezervāciju paziņojumu uzstādījumus. Tu vari izvēlēties īsziņu vai e-pastu, bet vajadzības gadījumā vari atzīmēt abus.

Atzīmē īsto atrašanās vietu

Ja plāno savu atvaļinājumu pavadīt kādā citā pilsētā, un Tev ne vienmēr tur būs nepieciešams auto, nomaini profilā tā atrašanās vietu. Tas ir lielisks veids, kā iznomāt automašīnu, atrodoties prom no mājām, šādi sedzot daļu no ceļojuma izdevumiem. Atrašanās vietu var mainīt auto profilā.

Skaistas, sezonai atbilstošas bildes

Pirmais, ko īrnieks pamana auto profilā, ir tā attēli. Tāpēc mēs vienmēr uzsveram, ka skaisti, jauni attēli ir svarīgi, lai īrnieks redzētu transportlīdzekli tādu, kāds tas patiesībā ir no jebkura skatu punkta. Turklāt attēlus var mainīt atbilstoši sezonai, piemēram, mēs neiesakām vasaras periodā atstāt ziemā uzņemtas bildes, jo tas parāda to, ka profils nav atjaunināts ilgu laiku.

Atjauno sludinājuma informāciju

Nesen savai automašīnai iegādājies āķi vai uzstādīji kruīza kontroli? Atzīmē to profilā! To var izdarīt sadaļā “detaļas”. Tur vari atzīmēt gan jaunos aksesuārus, gan automašīnas detaļas.

 

Sāc pelnīt ar savu auto Auto noma

 

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×