Kā strādā Autolevi.lv auto noma?

Šajā rakstā vēlamies pastāstīt, kāds ir auto nomas process no auto rezervācijas līdz atsauksmju sniegšanai pēc auto nomas perioda. Tas nedaudz atšķiras no tradicionālo auto nomu, piemēram, Sixt vai Avis, nomas procesa. Iznomājot auto Sixt nomā, būs jāveic nedaudz mazāk darbību, taču ilgāks laiks būs jāpavada katrā nomas reizē, sagatavojot un parakstot dokumentus.

Lai varētu rezervēt auto www.autolevi.lv, Tev jābūt reģistrētam mājaslapā – jābūt aizpildītai visai informācijai, lai mēs varētu ātri apstrādāt Tavas rezervācjas.

1. Izvēlies sev piemērotāko auto un veic rezervāciju:

  • Rezervējot auto, pievērs uzmanību īpašnieka komentāriem – varbūt viņš ir norādījis auto saņemšanas nosacījumus un to, kurās dienās un laikos auto ir pieejams.
  • Ja esi jauns autovadītājs ar nelielu pieredzi, iesakām izvēlēties auto ar KASKO apdrošināšanu.
  • Tā kā Tavs izvēlētais auto var būt jau aizņemts vai nepieciešams pašam auto īpašniekam, iesakām rezervēt uzreiz 3-4 automašīnas, kuras ir Tev vispiemērotākās. Rezervācija neko nemaksā, jo apmaksu veiksi tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
  • Ja ir specifiski jautājumi vai īpašas vajadzības, norādi to, veicot rezervāciju, lai auto īpašnieks var to ņemt vērā.

2. Auto īpašnieks saņem SMS, ka ir veikta auto rezervācija, un var to vai nu apstiprināt, vai noraidīt. Kā strādā Autolevi.lv auto nomas tīkls - sms auto īpašniekam

 

 

3. Tu saņem SMS par apstiprinājumu vai noraidījumu.Kā strādā Autolevi.lv auto nomas tīkls - sms īrniekam

Noraidot rezervāciju, auto īpašniekam ir jānorāda noraidījuma iemesls. Visbiežākais noraidījuma iemesls ir auto nepieejamība konkrētajā nomas periodā. Visus esošos nomas darījumus, apstiprinājumus un noraidījumus redzēsi mājaslapas transakciju panelī.Kā strādā Autolevi.lv auto nomas tīkls - noraidījums vai apstiprinājums

4. Ja rezervācija ir apstiprināta, veic apmaksu, izmantojot internetbanku.

Šajā brīdī Tu varēsi rūpīgi izlasīt automātiski izveidoto līgumu, kas stājas spēkā tajā brīdī, kad rezervācija ir apmaksāta – pašam nekas nebūs jāizprintē, jāaizpilda un jāparaksta, jo viss notiks automātiski.

Samaksātajā summā viss būs iekļauts, un nebūs jāuztraucas par papildus maksām, piemēram, depozītu jeb drošības naudu, ko auto īpašnieks varētu pieprasīt, ierodoties pēc auto, kā tas nereti notiek iznomājot auto citur. Auto īpašnieks visu naudu, kas pienākas par auto īri, saņems nākamā mēneša sākumā.

5. Sarunā ar auto īpašnieku tikšanās vietu un, ja nepieciešams, pārrunā citas detaļas, piemēram, auto aprīkojumu.

6. Saņem auto norādītajā laikā.

Saņemot auto, varat aizpildīt pieņemšanas-nodošanas aktu, kurā ir jāatzīmē automašīnas stāvoklis un defekti (ja tādi ir), lai pēc auto lietošanas nerodas domstarpības. Arī šo aktu esam sagatavojuši, un to ir iespējams izprintēt no mājaslapas.

7. Nodod auto norādītajā laikā.

Ja nepieciešams, vari pagarināt nomas periodu, veicot jaunu rezervāciju, kuras sākuma laiks ir esošās nomas beigu laiks. Šādā gadījumā ir jāsaņem auto īpašnieka apstiprinājums un atkal jāapmaksā nomas maksa.Kā strādā Autolevi.lv auto nomas tīkls - sms atsauksme no auto īrnieka

8. Atstāj atsauksmi un novērtē savu pieredzi.

Kā strādā Autolevi.lv auto nomas tīkls - sms par atsauksmi no auto īpašniekaŠis ir ļoti svarīgi, jo Tava atsauksme palīdzēs citiem auto īrniekiem. Lūdzu, esi pēc iespējas godīgāks un detalizēti apraksti to, kas patika un nepatika. Arī auto īpašniekiem tiek lūgts novērtēt auto īrniekus.

 

Kaspars P. no Autolevi


Izvēlies auto no Autolevi auto parka!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×