Kā savu auto pievienot Autolevi auto nomas tīklam?

Kā savu auto pievienot Autolevi?

Auto pievienošana Autolevi ir pavisam vienkārša. Protams, ka pirmais solis ir reģistrēties Autolevi mājas lapā. Pēc reģistrēšanās Jūs saņemsiet e-pastu ar lūgumu aktivizēt Jūsu kontu. Ja Jums jau ir aktīvs konts, Jums jāspiež poga “Pievienot auto” Jūsu lietotāja kontā. Aizpildiet nepieciešamos laukus, norādot visu nepieciešamo informāciju:

Auto atrašanās vieta un pieejamība

Ekrānšāviņš kā Autolevi sistēmā izskatās auto atzīmēšana kartēSadaļā auto atrašanās vieta un pieejamība nepieciešams norādīt pilsētu, kā arī precīzu vietu kartē, kurā visbiežāk iespējams auto saņemt, lai atvieglotu meklēšanu īrniekiem un radītu daudz vairāk patīkamas auto nomas. Šajā sadaļā nepieciešams norādīt arī laikus, kuros auto tiek izīrēts, lai auto nomnieki, jau iepriekš ir provizoriski informēti par laiku, kurā iespējams saņemt auto. Protams, gan par saņemšanas vietu, gan laiku iespējams atsevišķi vienoties pirms katras īres. Šī informācija galvenokārt ir informatīva.

Auto pamata informācija

Pamata informācija par nomas auto

Auto pamata informācija ietver datus par auto virsbūves tipu, auto ražotāju un modeli, kā arī izdošanas gadu un reģistrācijas nummuru. Šie dati nepieciešami, lai mēs varētu CSDD pārbaudīt auto tehnisko stāvokli, kā arī lai auto īrnieki zinātu kādu auto tie izīrēs, jo nereti auto nomās automašīnas tiek aizstātas ar līdzīgu, taču Autolevi, vēlas, lai īrnieki zinātu, kuru auto izīrē.

Papildus informācija un speciālie noteikumi

Nomas auto papildus informācija un speciālie noteikumiSadaļa papildus informācija un speciālie noteikumi sniedz paplašinātu pārskatu par automāšīnu un tās lietošanas nosacījumiem. Šeit izvietotas atbildes uz pāris pamata jautājumiem (apdrošināšana, dzīvnieki, smēķēšana), kā arī dota vieta auto īpašniekam pievienot savas piezīmes un ierobežojumus auto īres laikā, lai padarītu profilu pēc iespējas pilnīgāku. Šeit var pievienot, piemēram, detaļas par auto saņemšanu un nodošanu, informāciju par auto specifiku vai kādu auto defektu, piemēram, cauru izpūtēju, kas liek auto izklausīties pēc sacīkšu auto.

Auto tehniskā informācija

Visplašākā sadaļa ir auto tehniskā informācija, kura būtībā ļauj īrniekiem un potenciālajiem īrniekiem izvērtēt auto atbilstību viņu brauciena mērķiem. Starp tehniskajām detaļām nepieciešams norādīt gan degvielas veidu, gan ātrumkārbas veidu, lai auto īrnieki jau pirms rezervācijas varētu izvēlēties sev piemērotāko auto. Nepieciešams norādīt vidējo degvielas patēriņu, lai būtu aptuveni iespējams noteikt auto lietošanas izmaksas, kā arī papildu aprīkojuma pieejamību, jo dažkārt vilkšanas āķis vai jumta bagāžnieks ir iemesls kādēļ izvēlēties konkrēto auto.

 

Auto attēli

Pirmspēdējā sadaļa auto pieteikumā ir attēli. Šajā sadaļā piedāvājam pievienot no 1 – 4 attēliem, kuri raksturotu auto. Sadaļā nepieciešams ievietot īstas bildes, nevis interneta attēlus ar līdzīgu auto, jo mēs strādājam, lai veidotu autonomas tīklu, kurā iespējams izīrēt tieši to auto, kuru esi pievienojis. Autolevi blogā lasi 6 padomus, kā uzņemt satriecošas auto fotogrāfijas.

Nomas cenas

Cenu slaideris Autolevi auto nomas maksas noteikšanaiPēc auto informācijas ievades atlicis tikai noteikt auto nomas cenas. Mēs esam izveidojuši automātisku cenu kalkulatoru, kas atkarībā no stundas cenas, izrēķinas nomas cenu dienā, nedēļā un mēnesī. Pārvietojot slīdošo rādītāju, krāsas norādīs cik pieprasīta ir konkrētā cena katrā no modeļu veidiem un vecuma grupām. Jo lielāka cena, jo retāk šo auto izīrē. Mūsu blogā uzzini, kas ir 8 būtiskākie faktori, kas ietekmē Tava auto nomas cenu. Atceries, ka 25% no norādītās auto nomas cenas ir Autolevi komisijas maksa par piedāvāto pakalpojumu. Par to uzturam mūsu sistēmu, uzlabojam mūsu servisa kvalitāti, drošību un ērtumu, reklamējam Tavu auto, kā arī piedāvājam jaunus pakalpojumus, kas padarīs Tavu pieredzi vēl patīkamāku.

Pievienojies kustībai!

Kad esi aizpildījis visus nepieciešamos laukus spied “Pievienot auto”. Pēc tam Autolevi komanda pārskatīs Jūsu pievienoto auto un, ja viss būs kārtībā, Jūsu sludinājums tiks publicēts Autolevi mājaslapā vienas darba dienas laikā. Pēc tam Autolevi lietotāji redzēs Jūsu sludinājumu un varēs iznomāt Jūsu auto. Vēlāk, ja nepieciešams, Jūs varat veikt izmaiņas spiežot uz pogas “Veikt izmaiņas”, kas atrodas zem auto profila.


Pievieno savu auto vai apskati esošos auto!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×