Kā notiek auto iznomāšana?

Vai auto iznomāšana ir viegla? Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kā Tu vari izveidot automašīnas profilu Autolevi platformā un sākt pelnīt naudu. Ja neesi reģistrēts lietotājs, vispirms izlasi īsu instrukciju par to kā darbojas Autolevi, pārbaudi informācija automašīnu īpašniekiem un reģistrē savu auto!

Kā notiek auto iznomāšana? Detalizēts apraksts

1. Ja esi jauns Autolevi lietotājs, reģistrējies un aizpildi savu profilu!
2. Pēc tam iztīri savu auto no iekšpuses un ārpuses. Gaišā laikā uzņem labas automašīnas fotogrāfijas, lai potenciālie nomnieki to redzētu no katras puses, kā arī tās interjeru. Ir vēlams nofotografēt priekšpusi, aizmuguri, pa diagonāli, iekšpusi un bagāžnieku.
3. Pēc tam ir nepieciešams izveidot automašīnas profilu. Automašīnas sludinājumu var pievienot ŠEIT vai zem sava profila informācijas paneļa. Pievieno pēc iespējas vairāk informācijas par savu automašīnu. Precīza informācija par automašīnas atrašanās vietu un tās parametriem ir būtiska, jo tad sludinājums uzrādīsies vēlamajos meklēšanas rezultātos. Automašīnas profilu var mainīt, kad vien tas ir nepieciešams. Ja ir vasaras sezona un Tavā profilā ir bildes no ziemas, īrniekiem var šķist, ka neesi atjauninājis profilu.
4. Pievērs uzmanību līdzīgu automašīnu cenai, lai Tu varētu pielāgot savējo vairāk rezervāciju saņemšanai un līdz ar to auto iznomāšana būtu rentablāka. Tas ir jāizdara pirms auto profila izveides un ik pēc pāris nedēļām, lai redzētu, vai tirgū notiek izmaiņas.
5. Regulāri atjaunini pieejamības kalendāru! Meklēšanas rezultāti uzrāda automašīnas, kuras ir pieejamas īrnieka izvēlētajās dienās un stundās, tāpēc, ja notiek izmaiņas Tava auto pieejamībā, atjauno profilu! To var izdarīt zem automašīnas profila, nospiežot uz “NOMAS KALENDĀRS”.
6. Pēc profila izveidošanas no mums saņemsi atbildi, ka sludinājums ir aktīvs vai arī profilam nepieciešami daži atjauninājumi vai labojumi. Šādā gadījumā nepieciešams veikt labojumus un mums par to uzrakstīt uz e-pastu.
7. TAVS AUTO PROFILS IR GATAVS UN TAGAD TAS UZRĀDĪSIES MEKLĒŠANAS REZULTĀTOS! Apsveicam!

8. Kad kāds rezervēs Tavu automašīnu, Tu saņemsi e-pastu un/vai īsziņu (paziņojuma veidu var izvēlēties savā profilā).
9. Dodies uz sadaļu “Darījumi“un pārbaudi rezervācijas.
10. Pievērs uzmanību tam, vai lietotājs ir izturējis pārbaudi! Mēs iesakām apstiprināt rezervācijas tikai no pārbaudītiem lietotājiem (tie vietnē parādīsies zaļā krāsā). Ja lietotāja statuss ir pelēkā krāsā, tas nozīmē, ka mēs vēl veicam pārbaudi. Ja statuss ir sarkanā krāsā, mēs iesakām atcelt rezervāciju, jo lietotājam ir bijušas ar braukšanu vai nomu saistītas problēmas vai profilā ir norādīta nepareiza informācija.
11. Pārbaudi sākuma un beigu datumus un laikus un apstiprini vai noraidi rezervāciju!
12. Ja apstiprināsi rezervāciju, mēs ar e-pasta un/vai īsziņas starpniecību īrnieku informēsim, ka rezervācija ir apstiprināta.

13. Tiklīdz īrnieks būs samaksājis par nomu, Tu saņemsi e-pastu un/vai īsziņu. Līdz tam laikam Tavs auto būs pieejams rezervācijām.
14. Tiklīdz rezervācija tiks apmaksāta, līgums automātiski elektroniskā veidā tiks parakstīts. Ja uz to pašu datumu Tev ir vairākas rezervācijas, tiklīdz kāds no īrniekiem ir veicis maksājumu, atcel pārējās.
15. Sazinies ar īrnieku un pārrunājiet automašīnas piegādi.
16. Izdrukā pieņemšanas un nodošanas aktu un sagatavo auto nomai.
17. Satiec īrnieku un nodod automašīnu.
18. Pēc nomas satiecies ar īrnieku, lai paņemtu mašīnu.
19. Pārbaudi, vai automašīna ir tādā pašā stāvoklī kā iepriekš: automašīna ir tīra un sakopta, degviela ir uzpildīta atpakaļ (ja tā nav, noslēdz līgumu ar īrnieku, ka viņš par to samaksās skaidrā naudā vai uzpildīs tvertni) utt. Pārbaudi automašīnu ar nomnieku un vēlreiz parakstiet piegādes un pieņemšanas aktu.
20. Pēc nomas sniedz vērtējumu par īrnieku un atstāj mazu atsauksmi, lai nākamreiz nomniekam būtu vieglāk (vai grūtāk) noīrēt automašīnu no cita īpašnieka. Mēs arī lūgsim nomniekam novērtēt automašīnas īpašnieku un pašu auto.
21. Katra mēneša sākumā mēs veiksim maksājumu par visiem iepriekšējā mēneša nomas darījumiem. Tādā veidā mēs nodrošinām vienmērīgāku apkalpošanu gadījumā, ja noma ir tikusi atcelta vai ir bijušas kādas citas problēmas, par ko mēs varam parūpēties par to jūsu vietā.

Ņem vērā!

1. Ja rodas kādas problēmas vai kaut kas nav skaidrs, vari sazināties ar Autolevi komandu, nosūtot e-pastu uz info@autolevi.lv
2. Mēs izmantojam Tavā profilā uzrādīto informāciju, tāpēc, ja vēlies saņemt maksājumus uz citu bankas kontu, paziņojumu saņemšanai izmantot citu e-pastu vai numuru, lūdzu, atjaunini profila informāciju.
3. Auto īpašnieki saņem 75% no nomas cenas. Atlikušos 25% mēs izmantosim, lai reklamētu Tavu automašīnu, veiktu īrnieku pārbaudes, padarītu platformu ērtāku un drošāku, kā arī ieviestu jaunus pakalpojumus.
4. Tu vari arī pats reklamēt savu automašīnu! Jo vairāk cilvēku zinās, ka Tu iznomā savu auto, jo vairāk rezervāciju un auto iznomāšana sniegs Tev vairāk ienākumu! Pastāsti par šo iespēju sociālajos medijos un saviem draugiem.
5. Mēs būsim priecīgi saņemt atsauksmes par pozitīvajām un negatīvajām lietām, un jaunus ierosinājumus! Vari ar mums sazināties, rakstot e-pastu vai sociālajos tīklos.
6. Uz lielāko daļu jautājumu jau ir atbildēts biežāk uzdoto jautājumu sadaļā, tāpēc noteikti velti īsu brīdi to izlasīšanai!
7. Ja tur nevari atrast atbildi uz savu jautājumu, iespējams, tā atrodas blogu sadaļā, jo tur mēs esam ievietojuši detalizētākus rakstus par dažādām ar Autolevi saistītām tēmām.
8. Ja atbilde nav atrodama arī blogā, droši sazinies ar mums!

Mēs ceram, ka šī informācija Tev būs noderīga!

Iznomā auto Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×