Kā nopelnīt ar savu auto?

Autolevi var palīdzēt Tev nopelnīt ar savu auto, kamēr to neizmanto. Pārvērt auto dīkstāvi naudā un samazini auto izmaksas.

Ka-nopelnit-ar-savu-auto-Autolev-savstarpeja-auto-noma-audi-a4-2006-sedans

Paredzamie ienākumi

Kā nopelnīt ar savu auto? Izmantosim konkrētas mašīnas piemēru. 10 gadus veca Audi A4 uzturēšana, gadā nobraucot ap 20 000 km un auto finansējot bez līzinga, izmaksās ap 3000 euro. Ja auto tiek finansēts ar līzingu uz 5 gadiem, tad var pielikt klāt vēl apmēram 1000 euro gadā.

Detalizētas izmaksu pozīcijas vari apskatīt šajā auto izmaksu kalkulatorā.

Lai noteiktu auto nomas cenu parasti aicinām noteikt to tādā līmenī, lai iznomājot auto 1 nedēļu mēnesī, varētu nosegt 50% no izmaksām, bet ja iznomā 2 nedēļas mēnesī, tad visus 100%. Mūsu piemērā kopējās auto izmaksas ir 2801 euro gadā jeb 233 euro mēnesī. Degvielas izmaksas veido 1292 euro gadā jeb apmēram 25 euro nedēļā. Līdz ar to, ja iznomāsi auto 1 nedēļu mēnesī, tad izmaksas būs 233 euro – 25 euro = 208 euro, bet, ja 2 nedēļas gadā, tad 233 euro – 50 euro = 183 euro mēnesī.

Autolevi komisijas maksa no katra darījuma ir 25% un nomas cena uz nedēļu ir vienāda nomas cenai uz 5 dienām, līdz ar to, lai atgūtu:

– 50% izmaksu, auto iznomājot 1 nedēļu mēnesī, auto cenai vajadzētu būt 139 euro nedēļā jeb 28 euro dienā (tad nopelnīsi 104 euro mēnesī);

– 100% mēneša auto izmaksu, iznomājot to 2 nedēļas mēnesī – 122 euro nedēļā jeb 24 euro dienā (nopelnīsi 183 euro mēnesī).

Lai atzīmētu, kuros datumos vēlies nomāt auto un kuros nē, esam izveidojuši ērtu auto nomas kalendāru.

Turpmāk nomāt auto būs vēl vienkāršāk Autolevi auto nomā

Abas cenas par šādu auto būtu arī konkurētspējīgas, jo citās auto nomās šāda auto cena būtu ap 30 euro par dienu. Taču jāņem vērā arī Autolevi priekšrocības īrniekiem – nav nepieciešams maksāt depozītu, iespējams izvēlēties auto 5 minūšu gājiena attālumā, ērta mājaslapa, kurā var redzēt visus darījumus, līgumus, rēķinus un apmaksāt nomas, kā arī to, ka uz vietas jāaizpilda tikai pieņemšanas un nodošanas akts un var saņemt atslēgas. Iepriekš savā blogā esam rakstījuši arī par citiem faktoriem, kas ietkemē auto nomas cenu, kurus ir jāapskata, lai noteiktu piemērotāku nomas cenu.

Sezonalitāte

Tāpat kā lielāka daļa tūrisma nozares arī auto noma ir mazliet sezonāla. Pieprasījums pieaug vasarās, kad uz Latviju tūristi dodās atpūtā, bet ārzemēs dzīvojošie latvieši – apciemot ģimeni un draugus. Taču tajā pašā laikā Autolevi ir strauji augoša platforma un pieprasījuma samazinājums būs mazāks nekā pārējā auto nomas nozarē.

Maija sākums līdz septembra beigas ir periods, kuru būtu prātīgi izmantot kā iespēju nopelnīt ar savu auto, piemēram, ikdienā pārvietojoties ar kājām vai velosipēdu, kamēr sezona atļauj, kā arī, iznomājot, automašīnu, ja dodies kādā tālākā vasaras ceļojumā. Savukārt ziemas periodā iznomāt auto, piemēram, nedēļas nogalēs.

Šādi pavisam vienkārši varētu nosegt visas ar auto uzturēšanu saistītās izmaksas un, ja iznomātu auto mazliet vairāk, varētu pat nopelnīt kabatas naudu nākošajam vasaras ceļojumam.

kā-nopelnīt-ar-savu-auto-ērtāk-un-drošāk

Sazinies ar mums!

Mēs darām visu, lai ar mums būtu iespējams sazināties 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ja pēc raksta izlasīšanas ir radušies kādi papildus jautājumi par to kā nopelnīt ar savu auto, sazinies ar mums: info@autolevi.lv

Tāpat nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu Autolevi platformu katru dienu, tāpēc, ja ir kādi ierosinājumi, labprāt ņemam tos vērā.

 

Auto iznomāšana Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×