Uzzini, kā iznomāt savu auto Autolevi platformā!

Vēlies uzzināt, ka iznomāt savu auto? Ja vēl neesi reģistrējies un pievienojis savu spēkratu Autolevi nomas tīklam, tad uzzini mūsu blogā kā pievienot savu auto, iepazīsties ar informāciju auto īpašniekiem un reģistrējies!

Ka-strada-Autolevi-auto-noma-Uzzini-ka-iznomat-savu-auto

Šajā blogā sīkāk aprakstīsim, kas notiek pēc tam, kad esi jau nolēmis iznomāt savu auto, reģistrējies, aizpildījis visu nepieciešamo profila informāciju un pievienojis auto, kurš ir publicēts. Arī ar rezervēšanas procesu no auto īrnieku puses vari iepazīties mūsu blogā.

Pēc auto publicēšanas tas būs apskatāms mājaslapā sadaļā “Apskatīt auto” kopā ar visiem pārējiem nomas auto.

Kā norisinās mana auto noma?

1. Ja kāds rezervēs Tavu auto, par to saņemsi e-pastu un/vai sms (paziņošanas veidu vari izvēlēties pats sadaļā “Rediģēt profilu”).

2. Dodies uz sadaļu “Transakcijas” un apskati aktīvās nomas.

3.  Apskati, vai lietotājs ir izgājis datu pārbaudi! Iesakām auto iznomāt tikai pārbaudītiem lietotājiem (mājaslapā šie lietotāji parādās zaļā krāsā). Mūsu blogā lasi vairāk par lietotāju pārbaudēm.

4. Apskati nomas sākuma un beigu datumus un laiku un apstiprini vai noraidi rezervāciju!

Ka-strada-Autolevi-auto-noma-Uzzini-ka-iznomat-savu-auto-rezervacijas-apstiprinasana-noraidisana

5. Ja rezervāciju apstiprināsi, informēsim e-pastā un/vai ar sms palīdzību īrnieku, ka noma ir apstiprināta.

6. Tiklīdz īrnieks būs apmaksājis rezervāciju, atkal saņemsi sms un/vai e-pastu par to. Kamēr rezervācija nav apmaksāta, citi lietotāji var rezervēt Tavu auto.

7. Apmaksājot rezervāciju, tiek elektroniski parakstīts mūsu sistēmas uzģenerētais līgums. Ja ir vairākas apstiprinātas rezervācijas uz vienu laiku, lūdzam atcelt citas rezervācijas tiklīdz ir saņemts maksājums no pirmā īrnieka.

8. Sazinies ar īrnieku un sarunā detaļas par auto nodošanu un saņemšanu.

9. Izprintē pieņemšanas-nodošanas aktu un sagatavo auto nomai.

10. Satiecies ar īrnieku un nodod auto.

11. Norunātajā laikā satiecies ar īrnieku un saņem auto atpakaļ.

12. Pārbaudi, vai auto ir tādā pašā kārtībā kā nodošanas brīdī – auto ir tīrs un kārtīgs, degviela ir tādā pašā līmenī kā nodošanas brīdī (ja nav, vienojies ar īrnieku par degvielas atlīdzināšanu naudā vai uzpildi līdz norunātajam līmenim) u.tml. Ar īrnieku apstaigā auto un aizpildi pieņemšanas-nodošanas akta otru pusi.

13. Pēc nomas novērtē īrnieku un sniedz nelielu atsauksmi, lai īrniekam būtu vieglāk vai grūtāk iznomāt auto nākamajā reizē. Tāpat lūgsim īrnieku novērtēt auto īpašnieku un auto stāvokli.

14. Autolevi katra mēneša sākumā veiks pārskaitījumu par visām iepriekšējā mēnesī veiktajām nomām! Šādi rīkojamies tāpēc, lai nodrošinātu ērtāku pakalpojumu gadījumā, ja ir kāda atcelta noma vai kādi citi nestandarta gadījumi, tādējādi varam visu nokārtot Tavā vietā.

Pirms iznomāt savu auto, paturi prātā!

1. Ja radušās kādas problēmas vai neskaidrības, Tu vienmēr vari sazināties ar Autolevi komandu, rakstot uz e-pastu info@autolevi.lv vai sociālajos tīklos.

2. Mēs izmantojam informāciju, kas norādīta Tavā profilā. Ja vēlies, lai veicam pārskaitījumu uz citu kontu, sazināmies, izmantojot citu e-pastu vai tālruni utt., lūdzu, nomaini informāciju profilā.

3. Tu saņemsi 75% no kopējās nomas maksas. Pārējos 25% no darījuma summas izmantosim, lai reklamētu Tavu auto, veiktu īrnieku pārbaudes, padarītu platformu ērtāku un drošāku, kā arī, lai attīstītu jaunus pakalpojumus – šobrīd strādājam gan pie jaunas īstermiņa KASKO apdrošināšanas uz nomas periodu, gan auto monitoringa un izsekošanas piedāvāšanas, gan citiem pakalpojumiem.

4. Neaizmirsti, ka arī Tu vari reklamēt savu auto! Jo vairāk cilvēku zinās, ka iznomā savu auto, jo vairāk rezervāciju saņemsi un lielākus ienākumus varēsi gūt. Pastāsti par šo iespēju savos sociālajos tīklos, nosūti e-pastus cilvēkiem, kuriem tas varētu interesēt, stāsti par to saviem draugiem ballītēs. Tavi draugi visticamāk būs priecīgāki iznomāt Tavu auto no Tevis nekā kaut kur citur, un Tava sirds noteikti būs mierīgāka, zinot, ka ar Tavu auto brauc kāds cilvēks, ko pazīsti labāk.

4. Vienmēr priecāsimies, ja aizpildīsi mūsu lietotāju apmierinātības aptauju, pastāstot, kas patīk, kas nepatīk un iesakot uzlabojumus! Protams, vari sazināties arī, rakstot uz e-pastu info@autolevi.lv vai sazinoties ar mums sociālajos tīklos.

5. Uz lielāko daļu jautājumu jau esam atbildējuši biežāk uzdoto jautājumu sadaļā.

6. Ja atbildes tur nav, iespējams, ir bijis nepieciešams plašāks apraksts. Detalizētākus rakstus par interesantām tēmām atradīsi Autolevi bloga sadaļā.

7. Ja atbildi neatradi arī bloga sadaļā, noteikti sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu info@autolevi.lv .

Noderīga informācija

Kādā brīvākā brīdī apskati arī mūsu sagatavoto informāciju, kas palīdzēs biežāk iznomāt savu auto un pašu procesu padarīt vēl ērtāku un drošāku:

Uzzini sava auto nomas maksu! 8 faktori, kas to ietekmē!

6 padomi, kā uzņemt satriecošus auto foto!

6 padomi kā iznomāt savu auto ērtāk un drošāk

6 padomi kā palielināt sava auto nomu skaitu

3 jauni veidi, kā vari nopelnīt ar savu auto vai samazināt auto izmaksas

Kur pārbaudīt OCTA derīguma termiņu un lētāko OCTA cenu?

Kādi ir biežākie iemesli, kāpēc Autolevi īrnieki iznomā auto?

Argumenti, kāpēc Autolevi ir ērts un drošs risinājums auto īrniekiem

 

Ceram, ka šeit pievienotā informācija būs noderīga! Ja ir vēl kādi jautājumi, sazinies ar mums!

Kaspars P. no Autolevi


Ja neesi vēl pievienojis auto, tad spied zemāk! Vai apskati citus Autolevi nomas auto!

Pievienot auto Autolevi auto nomai

 

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×