Kā Autolevi maina domāšanu par auto ekspluatāciju?

Autolevi auto nomas tīkls maina domāšanu par auto izmantošanu“Autolevi” tulkojumā no igauņu valodas ir “Auto tīkls”

Pieaugošais cilvēku skaits pasaulē, bet ierobežotais pieejamo dabas resursu daudzums ir nopietns izaicinājums visai cilvēcei. Nodrošināt gan transporta, gan apstāšanās iespējas, kā arī samazināt gaisa piesārņojumu, kļūst aizvien grūtāk. Aizvien biežāk cilvēki aizdomājas par auto pirkšanu, kā par investīciju, un vēl aizvien ir daudz cilvēku, kam nav auto, taču ir reta nepieciešamība to izmantot. Papildus iepriekšminētajām problēmām, auto uzturēšana ir dārga! Tas mūs noved pie jautājuma – vai to ir iespējams atrisināt?

Risinājums – savstarpējā auto noma

Autolevi, cenšas risināt visas minētās problēmas ar auto īres servisu, kurš piedāvā no īpašnieka izīrēt auto. Auto īpašnieki var izmantot laiku, kurā paši nelieto auto, lai samazinātu uzturēšanas izmaksas un nopelnītu papildus līdzekļus. Cilvēkiem, kuriem nepieder auto ir iespēja to izīrēt sev ērtā vietā un laikā to nepērkot, tādējādi palielinot mobilitāti un saudzējot vidi. Diez vai Latvijā ikdienā ir nepieciešami vairāk kā 650 tūkstoši vieglo automašīnu*. Radot tīklu, kurā sadarbojas auto īpašnieki un īrnieki, iespējams optimizēt auto izmantošanu. Autolevi pamatā ir ideja – uzticamiem un gudriem cilvēkiem nodrošināt iespēju izmantot auto racionāli un nopelnīt papildus līdzekļus kā arī samazināt izdevumus par auto.

Kā radās Autolevi auto noma?

Ideja par šāda tīkla izveidi radās 2012. gada beigās Autolevi dibinātājam Tauri, kurš uzsāka darbu pie auto īres servisa izstrādes. 2013 gada sākumā jau bija izveidota neliela komanda kopā ar Simo un Robertu, kuri kopā radīja Autolevi ar galveno mērķi paplašināt cilvēku redzes loku ar iespējām, ko tiem sniedz viņu auto, jo kad aprēķinām auto izmaksas uz vienu lietošanas stundu, ir skaidri redzams, ka mēs varētu to izmantot efektīvāk!

Pēc tikšanās mums arī kļuva skaidrs, ka Latvijā nepieciešams šāds serviss, kas ļautu auto īpašniekiem vienkārši un ērti izīrēt savu auto. Jo kādam tas noteikti ir vairāk nepieciešams nekā Rīgas Domes autostāvvietām.

Igaunijā Autolevi jau ir auto nomas līderi

Autolevi Igaunijā jau gadu nodrošina servisu, kas palīdz auto īpašniekiem un īrniekiem atrast vienam otru, un izīrēt auto veiksmīgi un atkārtoti. Kopš Autolevi.ee portāla palaišanas tajā ievietotas vairāk kā 400 automašīnas un notikušas vairāk kā 1500 veiksmīgas auto nomas. Portālā iespējams ievietot visa veida pārvietošanās līdzekļus – vieglos auto, busiņus, motociklus un pat kravas auto. Autolevi ir pieejams visā Latvijā, lai auto īre būtu pieejama ikvienam, un drīzumā ne tikai Latvijā un Igaunijā, bet Somijā un citās valstīs.

Ja tev šķiet, ka izīrējot auto no īpašnieka ir iespējams izdarīt ko labu, droši dalies ar šo informāciju! Tikai plešoties platumā šim tīklam izdosies mainīt auto lietošanas ikdienu!

*CSDD dati uz 2015.gada 1.janvāri


Iznomā lieliskus auto Tavā apkārtnē vai pievieno savu auto un sāc pelnīt!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×