Kā atrast nomas auto?

Kā atrast īsto nomas auto?

Autolevi piedāvā vairākus simtus dažādu transportlīdzekļu, taču kā atrast savu īsto nomas auto? Šajā rakstā pastāstīsim par dažādiem noderīgiem rīkiem, ko izmantot, lai pēc iespējas ātrāk un ērtāk atrastu sev piemērotāko īres mašīnu.

Atrašanās vieta un laiks

Ieraksti vēlamo mašīnas atrašanās vietu un īres sākuma un beigu datumus. Tādā veidā tiks parādītas mašīnas, kas ir pieejamas norādītajā laikā, kā arī atrodas vistuvāk tev. Aicinām pievērst īpašu uzmanību atrašanās vietai plānojot izbraucienus, jo tas var samazināt brauciena izmaksas, kā arī atvieglot mašīnas saņemšanu un nodošanu.

Nomas auto Autolevi

Cena

Cena ir ļoti nozīmīgs faktors. Pārvietojot aplīšus, vari norādīt vēlamo cenu diapazonu, kā arī turpat blakus izvēlēties, kādā secībā sakārtot atrastās mašīnas – pēc izlaiduma gada, cenas vai īpašnieka atbildes ātruma. Atbildes ātrums var būt īpaši nozīmīgs, ja mašīna nepieciešama tūlīt, jo varēsi paredzēt, cik ilgā laikā īpašnieks atbildēs par mašīnas pieejamību, tādējādi izvairīsies no atbildes gaidīšanas vairāku stundu garumā.

Nomas auto Autolevi

Nomas auto Autolevi

Mašīnas veids

Nepieciešams pārvadāt mēbeles? Noderēs busiņš. Gribi doties izbraucienā ar visu ģimeni? Noderēs minivens vai mašīna ar lielāku ietilpību. Lai atlasītu tikai tās mašīnas, kas atbilst tava brauciena mērķim, vari izvēlēties gan minimālo vietu skaitu, gan visus piemērotos mašīnu veidus. Tāpat vari izvēlēties motora veidu un ātrumkārbu, atrodot sev piemērotāko variantu.

Nomas auto Autolevi

Nomas auto Autolevi

 

Papildus aprīkojums

Reizēm svarīgs ir arī papildaprīkojums, piemēram, piekabes vilkšanai nepieciešams āķis vai garam pārbraucienam – kruīza kontrole. Ja ir kāda ekstra, bez kuras nevari iedomāties savu īres mašīnu, atzīmē to papildus aprīkojuma sadaļā!

Nomas auto Autolevi

Nomas auto Autolevi

Kad visa svarīgākā informācija ir atlasīta, atliek tikai spiest pogu “Aiziet” un aplūkot atrastos nomas auto. Ja nekas netika atrasts, jāpamaina kritēriji un jāmeklē vēlreiz. Iespējams, izvēlētajā atrašanās vietā atbilstošas mašīnas nav, tāpēc var sākt ar tās pamainīšanu.

Ja neizdodas atrast mašīnu vai arī meklēšanas procesā rodas problēmas, droši sazinies ar Autolevi komandu, rakstot e-pastu uz info@autolevi.lv vai zvanot +371 248 709 42, un mēs tev palīdzēsim!

Lai izdevies brauciens!

Iznomā auto Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×