Izvēlies, cik ilgas nomas saņemt!

Izvēlies cik gara nomas vēlies saņemt

Auto lietošanas paradumi ir atšķirīgi. Citi ar auto brauc katru dienu, citi tikai brīvdienās, vēl citi ikdienā lieto, piemēram, darba auto un savu privāto transportu labprāt iznomā uz ilgāku laiku. Līdz šim Autolevi profilā varēji norādīt vai vēlies saņemt ilgtermiņa vai īstermiņa nomas. Šī informatīvā norāde parādījās Tavā profilā, taču ne vienmēr īrniekiem ir laiks iepazīties ar visu informāciju auto profilā.

Minimālais un maksimālais nomas ilgums

Tāpēc turpmāk varēsi precīzi norādīt kāds ir minimālais vai maksimālais rezervācijas periods Tavam auto un, ja nomas ilgums būs garāks vai īsāks par Tevis norādīto, īrnieks nevarēs rezervēt tavu auto. Ja vēlies saņemt visas rezervācijas, vari atstāt iezīmī “jebkāds” gan pie minimālā, gan maksimālā nomas perioda.

Uzmanību

Ja pašlaik auto profilā esi atzīmējis tikai “īstermiņa” vai “ilgtermiņa” nomas, tad Tavs minimālais vai maksimālais nomas ilgums būs uzstādīts automātiski, tāpēc iesakām tev doties uz auto nomas kalendāru un apskatīt vai mūsu uzstādītās vērtības Tevi apmierina. Iespējams, prioritātes ir mainījušās un auto vairs nevēlies iznomāt tikai īstermiņā vai ilgtermiņā. Automātiski tika uzstādītas šādas vērtības:

  1. ja atzīme bija “Īstermiņa” nomām, tad minimālais nomas periods būs “jebkāds”, bet maksimālais – “1 nedēļa”, kas nozīmē, ka varēsi saņemt rezervācijas, kas ir īsākas vai vienādas ar vienu nedēļu.
  2. ja atzīme bija “ilgtermiņa” nomām, tad minimālais nomas periods būs “3 dienas”, bet maksimālais – “jebkāds”, kas nozīmē, ka varēsi saēntm rezervācijas, kas ir vienādas vai ilgākas par 3 dienām.
  3. ja līdz šim biji atzīmējis gan “īstermiņa”, gan “ilgtermiņa”, tad gan minimālais, gan maksimālais nomas periods būs “jebkāds” un saņemsi visas rezervācijas.

Lai mainītu minimālos un maksimālos nomas ilgumus, dodies uz savu profilu Autolevi mājaslapā un spied pogu “Nomas kalendārs”.

Tagad vari izvēlēties cik ilgas rezervācijas saņemt-Autolevi-savstarpeja-auto-noma

Nomas kalendārā varēsi redzēt sava auto kalendāru un atzīmēt dienas, kad auto nav pieejams, bet zem tā būs iespēja izvēlēties minimālos un maksimālo nomu ilgumus.

Tagad vari izvēlēties cik ilgas rezervācijas saņemt-nomas-kalendars-nomas-ilgumiem-Autolevi-auto-noma

Svarīgi!

  1. Ļoti svarīgi sekot līdzi, lai kalendārs strādā kopā ar nomas perioda ilgumiem. Piemēram, ja atzīmēsi, ka svētdienās auto nav pieejams nomai, bet minimālo nomas periodu uzstādīsi kā vienu nedēļu, tad Tavu auto nebūs iespējams iznomāt, jo starp vienu svētdienu un otru svētdienu nav vismaz nedēļa.
  2. Pirms liec rezervācijas ilguma ierobežojumus apdomā vai tiešām nevēlēsies saņemt īsākas vai garākas rezervācijas.
  3. Neaizmirsti ienākt šajā sadaļā regulāri un atjaunot gan pieejamību kalendārā, gan nomas ilgumus. Piemēram, ja ikdienā izmanto auto un vēlies to iznomāt īstermiņā, bet nākotnē plānojas atvaļinājums, neaizmirsti ienākt pāris mēnešus pirms atvaļinājuma un nomainīt maksimālo ilgumu, lai iespējams atvaļinājuma laikā iznomātu auto uz iglāku laiku.

Pastāsti arī mums, ko tu domā un jautājumu vai ierosinājumu gadījumā kā vienmēr sazinies ar mums uz info@autolevi.lv !

Patīkamas nomas vēlot,

Autolevi komanda

Iznomāt auto Automašīnu noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×