Iznomā auto? Padomi, kā vislabāk nopelnīt.

Ja Tu iznomā auto, tad vēlies, lai šis process būtu ērts un rentabls. Lai uzlabotu peļņas rādītājus, ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākiem faktoriem. Šajā rakstā pievērsīsimies vienam no tiem.

nopelnīt iznomājot auto

Ja esi nonācis līdz šim rakstam, tad visticamāk esi jau:

1. Reģistrējies un iznomā auto;

2. Uzzinājis, kā strādā Autolevi auto nomas tīkls un kā īpašniekam norisinās auto īres process;

Neatkarīgi no tā, cik sen jau esi mūsu īpašnieku pulkā, droši vien ievēroji, ka to, cik bieži interesenti nosūta rezervācijas pieprasījumu tieši Tev, ietekmē vairāki faktori. Viens no tiem ir vienkārša nejaušība. Auto īpašnieks nevar paredzēt to, vai potenciālajam klientam ir vajadzīgs mazs kabriolets vai liela apvidus automašīna. Tomēr pastāv vairākas iespējas kā paaugstināt rezervāciju pieprasījumu skaitu. Viens no galvenajiem faktoriem ir cena. Ne vienmēr tiek iznomāts pats lētākais auto, taču svarīgi, lai auto ietilptu noteiktā cenu kategorijā.

Tā kā īpašnieka ienākumi ir atkarīgi no diviem faktoriem – nomas cenas un nomu skaita, nepieciešams izvērtēt, vai iznomāt auto par daudz lētāku cenu un biežāk nebūtu daudz ienesīgāk.

Kā noteikt auto nomas cenu?

Kā jau tas notiek jebkura veida darījumā, cenas noteikšanas laikā pārdevējs vēlas iestatīt pēc iespējas augstāku cenu, bet pircēji vēlas redzēt pēc iespējas zemāku. Autolevi iznomāšanas gadījumā sākumā ir ieteicams iestatīt zemāku cenu un pēc vairākiem veiksmīgiem darījumiem, labu atsauksmju, 5 zvaigžņu vērtējuma saņemšanas un laba atbildes laika rādītāja profilā to var mazliet palielināt. Kad jau ir uzkrāta zināma pieredze mūsu platformā, ir nepieciešams noteikt cenu tuvu līdzsvara punktam – mazliet lielāku, ja ir vēlams iznomāt ne pārāk bieži, un pēc iespējas zemāku, ja ir vajadzība pēc liela noslogojuma. Tātad, ja šobrīd Tava rezervācijas pieprasījumu statistika ir liela, auto sludinājums ir konkurētspējīgs un atbilst interesentu prasībām.

Lai izvērtētu sava auto sludinājuma cenas atbilstību nomas tirgus prasībām, iesakām aplūkot pārējo mūsu mājaslapā izvietoto automašīnu cenas. Der arī pievērst uzmanību dažādu citu Latvijas auto nomu piedāvājumiem. Ja vēlies palielināt rezervāciju skaitu, Tavas automašīnas nomas maksai ir jābūt zemākai par citu līdzīgu auto vidējo maksu.  Ja pieprasījumu ir ļoti maz vai to nav vispār, tas visdrīzāk liecina par to, ka auto nomas tirgū pastāv citi izdevīgāki darījumi un konkrētās automašīnas nomas cena ir pārāk augsta, lai klientiem būtu vēlme par to maksāt. Savukārt, ja saņemto rezervāciju skaits ir pārāk liels, cenu nepieciešams uzstādīt augstāku. Neaizmirsti nomas cenā iekļaut Autolevi 25% komisijas maksu, kas ietver Tava sludinājuma izvietošanu, juridiskos un grāmatvedības procesus, nomnieku pārbaudes un pakalpojuma pilnveidošanu.

Cik daudz Tu vari pie mums nopelnīt, ja iznomā auto?

Ja Tava auto cena ir 25 EUR dienā, tad iznomājot to uz 10 dienām vari nopelnīt gandrīz 190 EUR. Ja pazemināsi cenu uz 20 EUR, desmit dienu laikā vari iegūt 150 EUR. Jo zemāka cena, jo lielāka iespējamība iegūt lielāku interesi.

 

Ja vēlies kaut ko mainīt savā auto nomas sludinājumā, lai saņemtu vairāk rezervācijas, izdari to jau tagad!

 Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×