Izīrē auto – 5 iemesli, lai to apsvērtu

Personīgais auto sniedz ērtības un atvieglo dzīvi, taču tā uzturēšana ir diezgan dārga. Dzīvesvieta sastāda lielāko mūsu izdevumu daļu, un automašīna ierindojas otrajā vietā. Bet tas var būt arī savādāk – Tava automašīna var kļūt par ienākumu avotu. Izīrē auto!

Šeit ir 5 iemesli, kāpēc auto iznomāšana varētu būt vērtīga:

Ietaupi naudu par ikmēneša izdevumiem

Personīgā auto lietošana nozīmē ikmēneša izdevumus, kas ietver degvielu, autostāvvietu, apdrošināšanu un apkopi. Iznomājot auto, šos izdevumus var samazināt vai pat pilnībā atpelnīt atpakaļ. Piemēram, ja dodies strādāt uz pilsētas centru, iespējams jāmaksā par autostāvvietu. Šīs stundas, kurās auto parasti ir novietots stāvvietā, varētu izmantot naudas pelnīšanai.

Izīrē auto un nopelni papildu ienākumus

Automašīnas izīrēšana var ne tikai nosegt ikmēneša izdevumus, bet dot arī papildu ienākumus. Autolevi vietnē katrs automašīnas īpašnieks vidēji nopelna apmēram 200 EUR mēnesī, kas ir labs papildinājums darba algai. Ar šiem papildu ienākumiem Tu vari pietuvoties kādam no saviem mērķiem – vai tas ir ceļojums uz dienvidiem, vasarnīca vai jauna automašīna.

Tavs auto tiek ļoti maz izmantots

Statistika liecina, ka auto īpašnieki savu mašīnu izmanto vidēji tikai 2 stundas dienā. Pārējās 22 stundas automašīna vienkārši stāv. Kopumā sanāk, ka auto netiek izmantots 27 dienas mēnesī. Būtu praktiski un izdevīgi iznomāt savu automašīnu drošā veidā, kad nav nepieciešams ar to braukt.

Saudzē vidi un uzlabo pilsētas ainavu

Automašīnu skaits pilsētās palielinās un katru dienu kļūst par arvien nopietnāku problēmu. Jo vairāk automašīnu, jo lielāki sastrēgumi, jo piesārņotāks gaiss un mazāk brīvu stāvvietu. Auto koplietošana var mazināt satiksmi, gaisa piesārņojumu, kā arī atstāt vairāk vietas citiem satiksmes dalībniekiem. Turklāt šādā veidā tiek palīdzēts cilvēkiem, kuriem nav personīgās automašīnas.

Satiec jaunus cilvēkus

Dalīšanās ekonomika gūst arvien lielāku popularitāti. Tuvākajā nākotnē ikviens varēs atrast sev piemērotu nomas automašīnu tieši savā apkārtnē. Tas nozīmē, ka Tev kā automašīnas īpašniekam ir iespēja satikt daudz cilvēku, kas dzīvo Tavā rajonā. Kas zina, varbūt daži no kaimiņiem pat kļūs par labiem draugiem?

 

Tev nevajadzētu baidīties iznomāt savu auto. Autolevi veic iepriekšējās darbības pārbaudi katram lietotājam un automašīnas īpašnieks paraksta oficiālu līgumu ar īrnieku. Turklāt automašīnas īpašniekam ir tiesības atteikties no īres darījuma, ja kāda no personām nešķiet uzticama. Izmēģini Autolevi vienkārši lietojamo un drošo platformu un izīrē auto!

 

Izīrēt auto Auto noma

 

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×