Padomi, lai auto īre būtu izdevusies

Kad tiek veikta auto īre, Autolevi lietotāji izvēlas automašīnas ne tikai pamatojoties uz transportlīdzekļa īpašībām, bet arī lasot iepriekšējo īrnieku atsauksmes. Labas atsauksmes palielina iespējamību saņemt vairāk rezervāciju, kā arī pakāpeniski pārvieto sludinājumu uz meklēšanas rezultātu pirmajām lapām. Kā iegūt augstākos vērtējumus par savu auto?

auto īre

1. Pievieno vairākas bildes

Vai zināji, ka transportlīdzekļi ar piecām vai vairāk fotogrāfijām trīs reizes pārsniedz saņemto rezervāciju skaitu nekā citas automašīnas? Izvēlies bildes, kas ataino tavu automašīnu no sāniem, priekšpuses un aizmugures, iekšpuses un arī bagāžas nodalījumu.

Auto profila aprakstam pievieno pēc iespējas vairāk noderīgas informācijas. Jo vairāk informācijas, jo lielāka pārliecība potenciālajiem klientiem, ka viņi izvēlas lielisku auto. Sniedz godīgu aprakstu – tas klientam sniegs patiesu informāciju par gaidāmo, līdz ar to palielinās izredzes pēc nomas iegūt pozitīvu atsauksmi.

2. Ātra un vienmērīga komunikācija

Kad nomnieks ir samaksājis par rezervāciju, izmantojot Autolevi platformu, nosūti viņam informāciju par to, kad un kā notiks auto nodošana. Tas palīdz pievienot dažus labus vārdus un pateikties par automašīnas izvēli. Liec viņiem zināt, ka auto nomas laikā nodosi iztīrītu auto ar piepildītu degvielas tvertni.

Vienmēr atbildi uz īrnieka jautājumiem pēc iespējas ātrāk un dari to visā ceļojuma laikā, jo laba komunikācija rada pozitīvu pieredzi. Bažu un jautājumu rašanās gadījumā nomnieks novērtēs tavu vēlmi ātri atrisināt problēmas. Dienas beigās viņi atcerēsies nevis pašu problēmu, bet gan tavu iesaistīšanos tās risināšanā.

auto īre

3. Katrs mazais sīkums ir svarīgs

Īpaši ērts brauciens garantē augstāko vērtējumu. Vari pievienot stiprinājumu, kurā ievietot telefonu GPS izmantošanai, USB kabeli telefona uzlādēšanai un varbūt arī mitro salvešu paku – parocīga lieta, kas atvieglos īrniekam tīras automašīnas uzturēšanu.

Autolevi populārākie Igaunijas auto īpašnieki klientiem mašīnā ievieto lietussargus, kompaktdisku kolekcijas, siltus pledus u.tml.

4. Auto īre ar tīru un stabilu auto

Iespējams esi pamanījis, ka tavs auto izskatās par pāris gadiem jaunāks, ja tas ir tīrs. Īrnieki spēj novērtēt tīru automašīnu. Pirms nomas kārtīgi nomazgā auto, sakop salona iekšpusi un iztīri paklājus. Piepildi pilnu degvielas tvertni un dari zināmu, ka vēlies auto saņemt atpakaļ tādā pašā stāvoklī.

Pārliecinies, ka zem pārsega viss darbojas gludi un veic regulāras transportlīdzekļa pārbaudes. Nekautrējies lūgt atsauksmes no saviem īrniekiem – šādi tev būs vieglāk izsekot līdzi jebkādām problēmām un vajadzības gadījumā tās ātri novērst. Pat ja kādas konkrētas automašīnas nepilnība parasti neietekmē braukšanas kvalitāti, informē par to savus nomniekus – viņi zinās, ko gaidīt, līdz ar to tu viņiem aiztaupīsi nepatīkamus pārsteigumus. Un nepatīkamu novērtējumu.

5. Apņemšanās

Apņemšanās un vēlēšanās sniegt lielisku pieredzi – tas ir pats galvenais, lai auto īre būtu izdevusies abām pusēm. Atceries regulāri sekot līdzi nomas pieejamības kalendāram un laikus to atjaunini, lai izvairītos no pēdējā brīža atcelšanas.


Ja neesi vēl pievienojis auto, tad spied zemāk! Vai apskati citus Autolevi nomas auto!

 

Iznomā auto Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×