Intervija ar mēneša auto īpašnieku – Raivi

Raivis Raspopovs ar Hyundai

Jūnija beigās portālam Autolevi pievienojās Raivis Raspopovs, kā pats saka, apņēmīgs un idejām bagāts cilvēks. Jau pēc pāris nedēļām Raivis sāka apsvērt iespēju pievienot vairāk auto, tāpēc nolēmām uzdot pāris jautājumus Raivim, par auto nomu un Autolevi!

Kā uzzināji par Autolevi?

Šis gadījums ir mans kārtējais veiksmes stāsts, kas sācies pavisam nejauši redzot facebook timelainā Līgas Bizūnes postu, kurā tiek piedāvāts uz īri viņas kabriolets. Redzēju, ka noma notiek caur kādas kompānijas starpniecību, tas ir „Autolevi”.

Sāku pētīt šo mājas lapu. Saprotot tās darbības principus es negaidot vērsos pie vadības ar 101 jautājumu, lai vairāk izprastu šo sistēmu. Tā man likās ļoti  interesanta un redzeju iespējas nopelnīt. Kad viss bija līdz galam skaidrs es pieņēmu lēmumu izīrēt savu auto.

Sākumā šķita tie būs nelieli papildus ienākumi, bet uzsākot šo biznesu es paliku uz pauzes. Par manu auto interesējās aptuveni 3-4 cilvēki dienā, kas ir vairāk kā labi!

Ko esi mācījies no šīs pieredzes?

Esmu apsvēris iegādāties vairākus auto ko dot uz īri, jo šis bizness reāli strādā. Esmu jau saņēmis pirmo naudu no autolevi un varu apstiprināt, ka viss ir 100% droši!

Kā izlēmi pievienot savu auto Autolevi sistēmai?

Autolevi izceļās ar to, ka īrnieks var elektroniski pasūtīt sevis izvēlēto auto, kas pirmām kartam ir ļoti ērti. Un pats svarīgākais punkts – no īrnieka netiek prasīta ķīlas maksa, kas klientam ir izdevīgi, jo netiek iesaldēta nauda.

Vai ir kādi mīnusi?

Ir tikai viens mazs mīnus , kopš uzsāku šo biznesa projektu esmu reāli palicis bez sava auto, jo tas visu laiku tiek izīrēts, bet to var pieciest, jo ienākumi, kas rādās manā profilā ir ļoti apmierinoši!

P.S.

Raivis ir aktīvs arī sociālajos tīklos, kur dalās ar sava auto veiksmīgajām īrēm. Ieskats Raivja timeline:

Raspopovs_timeline_1 Raspopovs_timeline_2

Pašlaik Raivis auto nomai ir pievienojis jau divus spēkratus. Rezervē kādu no tiem:

Raivis Raspopovs Hyundai Coupe 2002 Autolevi savstarpējā auto noma
Hyundai Coupe 2002
BMW 530 1999 Autolevi savstarpējā auto noma Raivis Raspopovs
BMW 528 1999

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×