Instagram konkurss: Brauc ar jebkuru auto par brīvu

Instagram konkurss: brauc ar jebkuru auto par brīvu

Instagram konkurss: Laimē braucienu ar auto 100€ vērtībā!

Iedomājies pasauli, kurā, izejot no mājas, Tu visapkārt redzi tikai iespējas. Redzi to 1969.gada Pontiac Firebird? Vai Volkswagen busiņu, kurš būs ideāls vasaras izbraucienam ar draugiem? Vai ietilpīgo Citroën Berlingo, kurš tieši tagad noderēs pārvākties uz citu dzīvokli. Izmanto jebkuru auto, ko redzi.
Šis scenārijs nav tik tālu no patiesības kā var šķist. Aicinām Tevi uz veselu mēnesi sapņot kopā ar mums! Ideja ir vienkārša un nāk komplektā ar balvu.

1. Pamani auto, ar kuru gribētu braukt, nofotogrāfē un pievieno Instagramā ar mirkļbirkām #autolevi un #instacontest.
2. Pārliecinies, ka esi reģistrējies Autolevi platformā.
3. Tas arī viss – Tu piedalies Instagram konkursā, lai laimētu braucienu ar auto 100€ vērtībā! Jebkurš auto, ko vēlies, tad, kad nepieciešams – uzvarētājs varēs rezervēt to bez maksas!

Neaizmirsti – piedaloties šajā konkursā, Tu sniedz savu ieguldījumu, lai padarītu mūsu vidi tīrāku. Pētījumi liecina, ka viena koplietota automašīna var aizstāt 15 automašīnas uz ceļiem. Dari labu un izmanto iespēju braukt ar jebkuru auto, kuru vēlies!

Konkursa norises laiks: 21. jūnijs  – 21. jūlijs

Balva: Auto noma 100€ vērtībā Autolevi platformā. Auto izvēle un izmantošanas laiks ir uzvarētāja ziņā. Balvu var saņemt līdz 2017. gada 21. jūlijam un to var izmantot jebkurā no valstīm, kur darbojas Autolevi platforma: Latvijā, Igaunijā vai Somijā.

Uzvarētājs: konkursa uzvarētājs tiks nejauši izlozēts (lai karma šoreiz ir noteicēja).

Dalība: Viena persona var piedalīties konkursā vairākas reizes. Lai piedalītos izlozē, Tev jābūt reģistrētam Autolevi lietotājam.

Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×