Iepazīsties – 6 padomi, kā iznomāt savu auto ērtāk un drošāk

Autolevi komanda cenšās padarīt Tavu auto nomāšanas pieredzi pēc iespējas ērtāku, drošāku un patīkamāku, taču ir arī lietas, ko vari darīt no savas puses, kas atvieglos dzīvi gan Tev, gan īrniekam, gan mums. Esam apkopojuši vienkāršus 6 padomus, kas palīdzēs iznomāt savu auto ērtāk un drošāk. Šīs vienkāršās darbības neprasīs daudz pūļu, taču padarīs auto nomas procesu daudz patīkamāku! Ja vēl neesi reģistrējies Autolevi, tad pievienojies šeit! Ja esi reģistrējies, bet vēl neesi pievienojis auto, tad vispirms iepazīsties kā strādā Autolevi auto nomas tīkls un kā notiek auto rezervācija un noma. Ja vēlies, apskati auto, kuru jau pievienoti Autolevi.lv.

1. Aizpildi lauku “Papildu informācija”

Šeit vari rakstīt ko vien vēlies, taču, lūdzam, nepublicēt tālr. numurus un savu mājaslapu adreses. Svarīgi būtu pēc iespējas detalizētāk aprakstīt:

  • savu auto, tā īpašības un specifikas;
  • auto saņemšanu – vai esi gatavs piegādāt savu auto (kuros laikos, kādā attālumā) vai arī vēlies, lai auto saņem pie Tevis?
  • Iespējamais papildus aprīkojums?

2. Aizpildi lauku “Speciālie nosacījumi”

Uzraksti, ja Tev ir kādi speciāli nosacījumi, piemēram, ja auto tiek iznomāts tikai ar šoferi vai tikai noteiktā teritorijā, vai tikai noteiktām darbībām. Ja auto neatbildīs īrnieku vēlmēm, tad viņi nerezervēs šo auto Šis samazinās nepiemērotu rezervāciju skaitu Jums, savukārt auto īrniekiem tas samazinās atteikto rezervāciju skaitu.

3. Sagatavo auto nomai laicīgi

Iepriekšējā dienā pirms auto nomas, sagatavo auto nodošanai īrniekam. Saved kārtībā nekārtību, izņem liekās mantas, sagatavo auto dokumentus un atslēgas. Iesakām arī laicīgi izprintēt pieņemšanas-nodošanas aktus vairākos eksemplāros, lai tie vienmēr būtu pie rokas, ja pēkšņi parādās kāda jauna noma.

4. Pieraksti papildus vienošanās

Apmaksājot darījumu tiek noslēgts Autolevi sagatavots standarta līgums starp auto īpašnieku un īrnieku. Nestandarta situācijās, ja tiek veiktas kādas papildus vienošanās vai novirzes no standarta līguma, aicinām pierakstīt tās uz atsevišķas baltas lapas un abām pusēm parakstīties, norādot abu pušu vārdu un parakstīšanas datumu un vietu.

5. Testa brauciens

Vari veikt ar īrnieku nelielu testa braucienu apkārt kvartālam gan pirms, gan pēc auto nomas. Varēs patestēt īrnieka braukšanas stilu, kā arī palīdzēt īrniekam pierast pie automašīnas specifikas ātrāk sniedzot prakstiskus padomus.

6. Nebaidies sazināties ar Autolevi.lv

6-padomi-kā-iznomāt-savu-auto-ērtāk-un-drošāk-kafija-atputaJa ir kādi jautājumi, problēmsituācijas vai atsauksmes, sazinies ar mums pēc iespējas ātrāk. jo ātrāk sazināsies ar mums, jo ātrāk varēsim palīdzēt Tev tikt pie risinājuma. Ļoti labprāt dzirdam arī ieteikumus uzlabojumiem, atsauksmes par servisu un interesantus piedāvājumus, tā kā raksti info@autolevi.lv vai zvani +371 248 709 42.

Ir vēl kāds labs ieteikums pašam? Pastāsti mums un mēs papildināsim rakstu un nodosim to tālāk pārējiem auto īpašniekiem!

Kaspars P. no Autolevi


Ja neesi vēl pievienojis auto, tad spied zemāk! Vai apskati Autolevi nomas auto!

Pievienot auto Autolevi auto nomai

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×