Autolevi turpmāk vēl ērtāks un lielāks – esam jau 3 valstīs

Autolevi turpmāk vēl ērtāks un lielāks

Autolevi komanda ir priecīga paziņot par diviem lieliem jaunumiem:

  1. No aprīļa Autolevi piedāvās iznomāt auto ne tikai Latvijā un Igaunijā, bet arī Somijā.
  2. Esam veikuši vairākus svarīgus uzlabojumus mājaslapā, lai pakalpojumu padarītu vēl ērtāku.

Bet par visu pēc kārtas.

Autolevi turpmāk vēl ērtāks un lielāks - esam jau 3 valstīsAutolevi turpmāk Latvijā, Somijā un Igaunijā

Esam kļuvuši lielāki un ar to saistītas divas svarīgas ziņas.

Pirmā, ka Autolevi kopš aprīļa beidzot sāk darbu arī Somijā. Šo bijām plānojuši ļoti ilgi un esam priecīgi, ka beidzot mājaslapai varēs pievienot arī Somijā reģistrētās automašīnas. Somijā ziņa tiek uztverta ļoti pozitīvi un auto īpašnieki jau stāv rindā, lai pievienotos Autolevi.

Otra – esam uzlabojuši mājaslapu, un tagad ērti varēsi meklēt automašīnas gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Somijā no autolevi.lv mājaslapas latviešu valodā. Vēl tikai nedaudz jāpaciešas, kamēr Somijas portālam tiks pievienotas pirmās automašīnas un aprīļa beigās varēsi lēti iznomāt transportlīdzekli Somijā ar savu Autolevi profilu (tikai neaizmirsti papildināt visu profila informāciju).

Nomāt autolevi.lv tagad vēl ērtāk

1.      Iespēja auto meklēt pēc atrašanās vietas

Esam smagi strādājuši, ņēmuši vērā Jūsu ieteikumus un pilnībā pārtaisījuši auto meklēšanas lapu. Turpmāk auto parādīsies nevis sarakstā, bet tā atrašanās vietā uz kartes, lai Tev būtu ērtāk izvēlēties auto, kurš ir vistuvāk Tavai atrašanās vietai. Varēsi meklēt gan pēc valsts, pilsētas, ielas vai konkrēta rajona. Latvijā, Somijā un Igaunijā. Latvijā esam jau septiņās pilsētās. Igaunijā vairāk par divdesmit.

2.      Iespēja auto šķirot pēc īpašnieka atbildes ātruma

Tā kā gadās, ka braucamais nepieciešams steidzami, esam pievienojuši iespēju šķirot automašīnas pēc to īpašnieku atbildes ātruma. Ja auto nepieciešams steidzami, rezervē tos auto, kuru īpašnieki atbild visātrāk. Visātrākie auto īpašnieki atbildi sniegs jau dažu minūšu laikā.

3.      Jaunas maksāšanas iespējas

Laba ziņa tiem 20% Latvijas iedzīvotāju, kas neizmanto Swedbank vai SEB banku. Turpmāk piedāvāsim norēķināties par nomu ar visām lielākajām kredītkartēm un debetkartēm.

4.      Vēl ērtāk nomāt, ja esi uzņēmums

Ja vēlies, iznomāt savu auto vai nomāt citu kā uzņēmums, tad dodies uz sava profila sadaļu mājaslapā un papildini to. Esam pievienojuši papildus informācijas laukus, lai sagatavotu vēl precīzākus līgumus un rēķinus.

5.      Uzlabojuši līgumus un rēķinu sistēmu

Šis ir neliels bet svarīgs uzlabojums, tāpēc tas arī noteikti jāpiemin. Līgumus esam papildinājuši, ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, lai tie būtu vēl drošāki gan auto īpašniekiem, gan īrniekiem. Kā arī, esam pilnveidojuši rēķinus. Lai Tu nesamulstu, jāpiemin, ka turpmāk atšķirsies rēķina summa no līguma summas. Tā kā līgums ir starp auto īpašnieku un īrnieku, tad līgumā parādies nomas maksa, ko saņems auto īpašnieks. Savukārt rēķinā iekļausim arī Autolevi komisijas maksu, ko izmantosim, lai arī turpmāk uzlabotu mūsu pakalpojumus.

Autolevi turpmākie plānotie uzlabojumi

Taču pie tā nekas neapstājās. Nepārtraukti turpinām veikt dažādus nelielus uzlabojumus, un nākotnē esam ieplānojuši arī dažus lielākus.

Pavisam drīz Autolevi mājaslapa būs pieejama ne tikai latviešu, somu un igauņu, bet arī angļu valodā. Tā kā padod ziņu visiem draugiem ārzemēs, kas grasās braukt ciemos! Tāpat plānoti ir gan dizainiski uzlabojumi, lai Autolevi lietot būtu vieglāk, gan dažādi tehniski – lai būtu, patīkamāk, drošāk un ātrāk utt.

Bet visu uzreiz atklāt nevaram – vēl pāris labi jaunumi ir ieplānoti, taču līdz tiem vēl mazliet jāpaciešas. Gribam sagādāt tev pāris patīkamus pārsteigumus.

Bet, ja Tev ir ierosinājums, kuru neatradi veikto vai plānoto uzlabojumu sarakstā, tad droši sazinies ar mums, sūtot ziņu uz info@autolevi.lv. Tavi ierosinājumi ir tie, kas palīdz Autolevi padarīt labāku gan Tev pašam, gan citiem.

Patiesā cieņā,

Autolevi komanda

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×