Autolevi sasniedz 10 000 lietotājus

Autolevi-savstarpējā-auto-noma-sasniedz-10000-lietotajus

Autolevi savstarpējās auto nomas platformā līdz šī gada augustam reģistrējušies vairāk kā 10 000 lietotāju, kuri jau veikuši vairāk kā 20 tūkstošus rezervāciju. Autolevi ļauj izīrēt automašīnas no auto īpašniekiem, piedāvājot alternatīvu tradicionālajām auto nomām. Platforma savu darbu uzsākusi Igaunijā, bet šobrīd darbojas jau 3 valstīs – Igaunijā, Latvijā un Somijā. Latvijā Autolevi piedāvā izīrēt auto ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā, Jūrmalā, Ķegumā, Lielvārdē, Ogrē, Salaspilī, Siguldā, Talsos, Tukumā un Vangažos.

Autolevi piedāvā tirgū būtiski atšķirīgu pieeju no citām auto nomām. Katrs auto īpašnieks var ievietot savu auto platformā un izīrēt to laikā, kamēr pats to nelieto. Līdz šim šo iespēju izmantojuši jau vairāk kā 600 auto īpašnieki. Tie, kas paspējuši jau iznomāt savu auto, šogad nopelnīja vidēji 75 euro mēnesī. Autolevi platforma nodrošina nepieciešamos dokumentus, reklāmu, kā arī konsultē par citām ar auto nomu saistītām detaļām, kamēr auto īpašniekiem atliek tikai apstiprināt vai noraidīt rezervācijas.

Arī auto īrniekiem platforma piedāvā citādu pieredzi kā tirgū. Viss serviss pieejams internetā un automašīnas izvietotas dažādās vietās, kas dod iespēju tās izīrēt tuvāk mājām. Arī apmaksa notiek tiešsaistē un ar visām cenā iespējams iepazīties platformā. Būtiska atšķirība ir arī tā, ka Autolevi neietur drošības depozītus. Pieejamās cenas bieži ir zemākas kā populārākajām auto nomas kompānijām, jo auto īpašnieku primārais mērķis ir izmaksu ekonomija, samazinot auto dīkstāves, lai gan rosīgākie no auto īpašniekiem pamanījušies arī nopelnīt no auto izīrēšanas.

Autolevi tuvākie mērķi saistās ar tirgus paplašināšanu uz Lietuvu un Poliju, kā arī tiek strādāts pie investīciju un partneru piesaistes, lai pakalpojumu padarītu vēl patīkamāku gan auto īpašniekiem, gan īrniekiem. Autolevi vēlas kļūt par platformu, kas auto īpašniekiem palīdz apzināties un ekonomēt auto ekspluatācijas izmaksas, tajā pašā laikā nodrošinot īrniekiem pēc iespējas ērtāku un pieejamāku servisu.

Lasi arī:

Dienas bizness Autolevi savstarpējā auto noma sasniedz 10 000 lietotājus Labs of Latvia Autolevi savstarpējā auto noma sasniedz 10 000 lietotājus

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×