Autolevi – risinājums visām auto nomas problēmām

Kādas ir galvenās problēmas auto nomas tirgū Latvijā?

Vēlējāmies padalīties ar interesantu pētījumu, ko veikusi Latvijas auto nomu asociācija (LANA) par aktuālākajām problēmām Latvijas auto nomu tirgū.

LANA dibināta 2011. gadā apvienojoties Latvijas lielākajām auto nomām: ALD Automotive, Auto 5, Avis, Europcar un Sixt. Pētījums veikts 2012.gada maijā, taču situācija kopš tā brīža nav būtiski mainījusies. Iespējams kļuvusi vēl izteiktāka.

No aptaujātajiem respondentiem 23,9% vismaz reizi izmantojuši auto nomu pakalpojumus Latvijā vai ārvalstīs. Šokējoši, bet no tiem, kas izmantojuši auto nomu pakalpojumus, 46,7% ir saskārušies ar problēmām. Attēlā zemāk redzamas aktuālākās problēmas, ar kurām saskārušies klienti.

Kadas-ir-galvenas-problemas-auto-nomas-tirgu-Latvija-Autolevi-savstarpeja-auto-noma

Kā Autolevi auto nomas tīklas palīdz atrisināt visas auto nomas problēmas?

Ar lielu prieku un lepnumu varam teikt, ka Autolevi risina pilnībā visas šīs problēmas!

1. Nav izdevies saņemt automašīnu, kura rezervēta

Auto nomās bieža problēma ir tā, ka, pēc rezervācijas ierodoties pēc auto, tiek secināts, ka konkrētais auto diemžēl jau ir izīrēts, tādēļ tiek piedāvāts kāds cits auto no tās pašas klases. Autolevi Tu saņem auto, kuru esi rezervējis. Līgums par konkrētā auto iznomāšanu tiek noslēgts neatejot no datora. Atliek tikai aizbraukt pakaļ un paņemt atslēgas.

2. Nav bijuši informēti par “iesaldētā” garantijas depozīta apjomu

Bieži internetā tiek norādīts viens depozīta apjoms, taču slēdzot līgumu, tiek secināts, ka dēļ konkrētiem apstākļiem (piemēram, brauciena galamērķa, vadītāja pieredzes utt.) depozīta apjoms ir lielāks nekā sākotnēji bija noteikts. Autolevi risinājums ir pavisam vienkāršs – nekādu depozītu!

3. Nav bijuši informēti, ka vispār tiks “iesaldēts” depozīts

Tā kā Autolevi nav jāmaksā depozīts, nav arī problēmas!

4. Saņēmuši auto sliktā tehniskā stāvoklī

Tradicionālajā autonomā nav iespējams pārliecināties par auto tehnisko stāvokli. Autolevi viss balstīts uz lietotāju iesaisti – ja kāds lietotājs būs saņēmis auto sliktā tehniskā stāvoklī, auto īpašnieks visticamāk saņems sliktu atsauksmi un turpmāk lai saņemtu auto rezervācijas viņam būs krietni jānopūlas. Tāpat Autolevi iedrošina arī tradicionālās auto nomas ievietot savus auto mūsu mājaslapā, tādējādi pierādot, ka viņu auto un serviss ir kvalitatīvs.

5. Nav bijuši informēti par kredītkartes nepieciešamību

Autolevi ātri un ērti norēķinies izmantojot internetbanku vai maksājumu kartes! Samaksājot par nomu, tu paraksti arī līgumu, līdz ar to par tehniskiem sīkumiem Tev vairs nav jādomā – dodies un saņem auto atslēgas!

6. Nav bijuši informēti par papildu izmaksām (apdrošināšana, papildu aprīkojums, u.c.)

Tā kā norēķināšanās notiek mājaslapā izmantojot internetbanku un uz vietas nekas nav jāmaksā, tad atkrīt arī neparedzētas papildu izmaksas! Dažas autonomas ļoti radoši pieiet šim un ir izdomājušas tik daudz papildus izmaksas, ka nav iespējams salīdzināt divus auto nomas piedāvājumus, jo nav skaidras kopējās nomas maksas, ieskaitot visas papildus izmaksas.

Ar prezentāciju par pētijumu un LANA piedāvātajiem risinājumiem problēmām iepazīsties šeit!

Autolevi - risinājums visām auto nomas problēmāmJa ir vēl kādi jautājumi par Autolevi nomas procesu, iespējams atbildi atradīsi biežāk uzdoto jautājumu sadaļā.

Kaspars P. no Autolevi


Nepieciešams auto? Izvēlies kādu no Autolevi automašīnām!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×