Autolevi jaunā mājaslapa

Autolevi jaunā mājaslapa

Labi jaunumi – Autolevi mājas lapai top jauns izskats un vairāki ne tik pamanāmi tehniski uzlabojumi.

Liels paldies visiem, kas ir sūtījuši mums savas atsauksmes un ierosinājumus. Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai pilnveidotu servisu, un jūsu viedoklis ir tas, kas palīdz mums atrast pareizo virzienu un rosina daudz labas idejas. Domāju, ka kopā esam uzbūvējuši ļoti labu platformu, lai mainītu transporta nozari jau 3 valstīs un dotu iespēju auto īpašniekiem iespēju piepelnīties. Bet vienmēr ir vieta uzlabojumiem, tāpēc uzlabosim Autolevi kopā!

Ātrāka meklēšana

Sāksim ar ne tik pamanāmajām izmaiņām. Esam veikuši uzlabojumus meklēšanas lapā un pašlaik varēsi atrast auto ātrāk nekā jebkad agrāk. Esam veikuši tālu ceļo kopš pirmajām 10 automašīnām, kurām sistēma bija izveidota, jo pašlaik atradīsi jau vairāk kā 800 dažādus transporta līdzekļus Autolevi platformā. Tagad sistēma ir gatava turpmākai izaugsmei un vairākas reizes vairāk mašīnām, kā ir pašlaik.

Vieglāk dalīties

Ļoti mazs uzlabojums, taču svarīgs – turpmāk varēsi dalīties ar saviem meklējuma rezultātiem nosūtot URL saiti. Plānot ceļojumu kopā ar draugiem un atrast īsto auto tagad būs vienkāršāk.

Vairāk apstiprinātās vispirms

Vēl viena neliela detaļa ir, ka turpmāk meklēšanas lapā automašīnas pēc noklusējuma tiks sarindotas sākot ar procentuāli visvairāk apstiprinātajām pēdējo 3 mēnešu laikā. Tāpēc, ja esi auto īpašnieks un vēlies saņemt vairāk rezervācijas, būs svarīgi saglabāt labu rezervācijas apstiprināšanas rādītāju. Tā kā esam izveidojuši nomas kalendāru un iespēju izvēlēties, cik garas nomas vēlies saņemt, tad tavā rīcībā turpmāk būs 2 svarīgi rīki, lai saņemtu tikai tās rezervācijas, kuras vēlies un vari apstiprināt. Neaizmirsti atzīmēt kalendārā nepieejamos datumus, piemēram, kad auto ir servisā. Šis rādītājs tiks aprēķināts katrai automašīnai atsevišķi. Un neuztraucies, nebūs problēmu, ja noraidīsi dažas rezervācijas. Tāpat īrniekiem vienmēr būs iespēja pašiem sarindot automašīnas, piemēram, pēc atbildes laika vai izlaiduma gada.

Jaunais izskats

Tagad par visredzamāko daļu – jauno sākumlapas izskatu, kuru redzēsi nākošnedēļ. Šī galvenokārt ir kosmētiska procedūra, taču esam domājuši arī kā padarīt visu, kas nepieciešams pēc iespējas vieglāk un ātrāk atrodamu. Jauno lapu izmantot būs vieglāk nekā jebkad agrāk.

Auto sākumlapā

Kā vienmēr sākumlapā redzēsi dažas automašīnas pilnīgi jauktā secībā, taču turpmāk mēs varētu nerādīt transportlīdzekļus sākumlapā, ja tie neatbildīs Autolevi kvalitātes standartiem. Tāpēc pārliecinies, ka:

  1. Tavam auto ir skaistas bildes. Mūsu blogā varēsi atrast vienkāršus padomus, kā tikt pie satriecošām auto fotogrāfijām.
  2. Fotogrāfijas ir labā kvalitātē. Minimālā nepieciešamā kvalitāte ir 672×412 px, taču iesakām pievienot fotogrāfijas, kurām ir vismaz 1344×824 px, lai nevajadzētu satraukties par bilžu kvalitāti nākotnē.
  3. Esi pievienojis profila foto. Pievienojot profila foto, palielināsi arī savu uzticības līmeni un īrnieki labprātāk iznomās tavu auto.

Īpašās auto kategorijas

Mazliet zemāk sākumlapā atrodas kategorijas, kur atradīsi automašīnas dažādiem dzīves gadījumiem. Šis ik pa laikam mainīsies, tāpēc neaizmirsti ielūkoties šeit laiku pa laikam. Tāpat tā ir lieliska iespēja izpētīt kādas automašīnas ir Autolevi platformā. Esam pievienojuši jaunu filtru arī meklēšanas lapā, tāpēc varēsi apskatīt kategorijas arī tur.

Blogs

Kā vienmēr bieži rakstīsim jaunus bloga rakstus par jaunumiem auto un dalīšanās ekonomikas pasaulē, par Autolevi jaunumiem, kā arī mēģināsim dot iedvesmu taviem turpmākajiem ceļojumiem. Jaunākie blogi vienmēr būs sākulapā, kur tos viegli varēsi atrast.

Seko mums soctīklos

Turpmāk arī vēl vieglāk kā agrāk, varēsi atrast mūs sociālajos tīklos – FacebookInstagram un Twitter. Ar visiem svarīgākajiem jaunumiem dalāmies tur, tāpēc neaizmirsti mums sekot, lai nepalaistu neko garām.

Nobeigumā

Kā jau teicām, nepārtraukti uzlabojam mūsu platformu, tāpēc ik pa laikam pastāstīsim par jaunākajiem uzlabojumiem. Šoreiz neminējām arī dažus uzlabojumus mobilajā versijā un dažus citus, tāpēc tos nāksies atrast un izpētīt pašiem. Kā vienmēr, dod ziņu, ko domā par izmaiņām un nevilcinies dot ieteikumus, rakstot uz info@autolevi.lv. Mēs iespējams neīstenosim visu uz sitienu, taču mēs vienmēr esam priecīgi tos saņemt un vienmēr ņemam vērā.

 

Iznomā auto Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×