Auto noma Taxify vadītājiem

Auto-noma-Taxify-vaditajiem

Šobrīd aktīvi meklējam dažādas iespējamās sadarbības, no kurām iegūtu Autolevi lietotāji. Izlasi arī interviju ar Ernest app autoru Artūru Pumpuru un pastāsti mums par savām vēlmēm – kādu sadarbību Tu vēlētos redzēt un kas varētu Tev atvieglot dzīvi?

Viena no iespējām pašlaik ir iznomāt savu auto Taxify vadītājiem. Tādā veidā vari nodrošināt stabilāku ienākumu plūsmu arī auto nomas nesezonā (no oktobra līdz aprīlim). Tā būtu laba alternatīva Taxify vadītājiem, kuriem nav pašiem sava auto un kuri pašlaik auto nomā no taksometru parkiem.

Kas jādara?

Ja vēlies iznomāt savu auto Taxify, tad dodies uz savu profilu, pie savas automašīnas klikšķini uz “Labot” un pie papildus aprīkojuma atzīmē iespēju “Vēlos nomāt Taxify vadītājiem”. Tagad kopbraukšanas platformas vadītāji varēs atrast Tavu automašīnu Autolevi meklētājā. Nosūtīsim arī speciālu ziņu Taxify vadītājiem par to, ka Tev ir vēlme iznomāt savu auto! Ja vēl neesi pievienojis savu auto Autolevi platformai, izdari to šeit.

Kādi ir kritēriji?

Vienīgi ņem vērā, ka Tavam auto ir jāatbilst dažiem kritērijiem:

  1. auto nedrīkst būt vecāks par 10 gadiem;
  2. salonam jābūt pietiekami plašam, lai tajā ērti varētu sēdēt vismaz 4 pasažieri;
  3. un jābūt ietilpīgam bagāžnieka.

Ņem vērā arī, ka pašlaik Taxify vadītāji par auto nomu maksā 35 – 40 euro, līdz ar to, ja auto nomas maksa būs augstāka par šo, tad visticamāk pieprasījuma pēc Tava auto nebūs.

Nekavējies

Ja veiksi atzīmi savā auto profilā līdz 14. oktobrim, tad nosūtīsim plašāku informāciju par Tavu auto visiem Taxify lietotājiem, kas braukā ar nomātu auto. Ja ir kādi jautājumi, kā vienmēr sazinies ar mums: info@autolevi.lv.

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi Instagramā
Seko mums »
×