Auto noma Bolt vadītājiem

Bolt (iepriekš Taxify) aplikācijas kopējais lietotāju skaits 2018. gadā sasniedza 10 miljonus. Savukārt, reģistrētais autovadītāju skaits – 500 tūkstoši. Daļa no šoferiem Bolt platformu izmanto kā pilna laika darbu, bet citiem tas ir kā papildu ienākumu avots. Šī starptautiski atpazīstamā uzņēmuma pakalpojumi tiek plaši izmantoti arī Latvijas tirgū, un Tu vari palīdzēt attīstīt tā darbību, iznomājot šajā uzņēmumā reģistrētajiem vadītājiem savu auto.

Auto-noma-Taxify-vaditajiem

Iznomājot savu auto Bolt vadītājiem, Tu vari nodrošināt stabilāku ienākumu plūsmu arī auto nomas nesezonā (no oktobra līdz aprīlim). Tā būtu laba alternatīva Bolt vadītājiem, kuriem nav pašiem sava auto un kuri pašlaik auto nomā no taksometru parkiem.

Kas jādara?

Ja vēlies iznomāt savu auto šīs aplikācijas vadītājiem, tad dodies uz savu profilu, pie savas automašīnas noklikšķini uz “Labot” un pie papildus aprīkojuma atzīmē iespēju “Vēlos nomāt Bolt vadītājiem”. Tagad mūsu platformas vadītāji varēs atrast Tavu automašīnu Autolevi meklētājā. Nosūtīsim arī speciālu ziņu Bolt vadītājiem par to, ka Tev ir vēlme iznomāt savu auto! Ja vēl neesi pievienojis savu auto Autolevi platformai, izdari to šeit.

Kādi ir Bolt kritēriji?

Vienīgi ņem vērā, ka Tavam auto ir jāatbilst dažiem kritērijiem:

  1. Auto nedrīkst būt vecāks par 10 gadiem;
  2. Salonam jābūt pietiekami plašam, lai tajā ērti varētu sēdēt vismaz 4 pasažieri;
  3. Ietilpīga bagāžas nodaļa.

Jāatzīmē, ka pašlaik Bolt vadītāji par auto nomu maksā 35 – 40 euro, līdz ar to, ja auto nomas maksa būs augstāka par šo, tad visticamāk pieprasījuma pēc Tava auto nebūs.

 

Šobrīd aktīvi meklējam arī papildus citas dažādas iespējamās sadarbības, no kurām iegūtu Autolevi lietotāji. Izlasi arī interviju ar Ernest app autoru Artūru Pumpuru un pastāsti mums par savām vēlmēm – kādu sadarbību Tu vēlētos redzēt un kas varētu Tev atvieglot dzīvi?

 

Iznomā auto Auto noma

 

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×