Apskates vietas Liepājā

Liepāja noteikti ir pilsēta, kuru vērts apmeklēt vienā no saviem vasaras ceļojumiem. Laikā, kad mūs lutina karsta saule un ir vēlme atvēsināties, ir grēks uz turieni nedoties! Kādas tad ir populārākās apskates vietas Liepājā? Esam apkopojuši vietas, kuras ir visvairāk piemērotas bezrūpīgām brīvdienām.

apskates vietas liepājā

 

Liepājas pludmale

https://www.instagram.com/p/Bubp2zDhFuu/?utm_source=ig_web_copy_link

Skaistās jūras viļņi un atspirdzinošs gaiss – Liepāja tūristiem vislabāk ir pazīstama, pateicoties tās balto smilšu pludmalei, kurai ir piešķirts oficiālais Zilā karoga statuss. Tās atrašanās vieta ir pašā Liepājas pilsētā, netālu no tās centra, uz kuru ved vairāk kā 10 gājēju laipas. Pludmale stiepjas apmēram 8 kilometru garumā un tās platums ir no 50 līdz 80 metriem. Tās teritorijā atrodas arī glābšanas dienests, kas izvietots divās glābšanas stacijās un pieejamības komplekss, kas piemērots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Liepājas ezers

https://www.instagram.com/p/BoqeO27BYVo/?utm_source=ig_web_copy_link

Šis ezers, kuru ar jūru savieno Liepājas tirdzniecības kanāls, ir viens no jaunākajiem Latvijā un pēc lieluma tas ierindojas piektajā vietā. Senākos laikos tas bija daļa no jūras, tādēļ ir pieskaitāms pie lagūnas tipa ezera. Tā krasti ir zemi un lēzeni veidoti.

Dažkārt pelēkā ūdens dēļ peldēšana tajā gan nav tik jauka kā jūrā, lai gan Vaiņodes ielas galā tam ir iekārtota īpaša peldēšanas vieta. Tādēļ šis ezers nav tik ievērojams saistībā ar ūdens aktivitāšu iespējām, bet gan citu iemeslu dēļ. Kopā ar apkārtējām pļavām, Liepājas ezera teritorija ir pieskaitāma pie dabas aizsargājamās zonas.  Galvenokārt tādēļ, ka tajā pastāvīgi dzīvo vai parādās daudzas retas putnu sugas. Šī iemesla dēļ 70. gadu beigās ezers tika atzīts par ornitoloģisku liegumu un vēlāk tas tika iekļauts putnu starptautiskās nozīmes vietu sarakstā. Tāpat ezera teritoriju sedz purvaino biotopu paredzēto augu sugu zeme. To visu var aplūkot no skatu torņa!

Liepājas promenāde

Teritorija, kas kādreiz bija slēgta, tagad ir viena no pilsētas iecienītākajām vietām. No promenādes gājēju celiņa paveras skats uz ostas piestātnēm ar jahtām un laivām. Tā iekļauj vairākas populāras apskates vietas Liepājā, piemēram, strūklaku, kas līdzinās jūras vilnim, kurš stiepjas no Tirdzniecības kanāla krastiem un slaveno ”Dzintara pulksteni”, kas ir izveidots no apmēram 50 litriem dzintaru gabaliņu. Vasaras laikā promenādes dzīvība jo īpaši uzplaukst, pateicoties vairākām āra terasēm, kurā malkot atvēsinošus dzērienus.

https://www.instagram.com/p/BcT7TG4AEG2/?utm_source=ig_web_copy_link

Ja vēlies nakšņot ar šiku, tad pieczvaigžņu Promenade Hotel viesnīca varētu būt īstā izvēle. Tā tika izveidota, atjaunojot veco ostas smaili. Viesnīca piedāvā vairākas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, piemēram, ūdenslēpošanu, peldēšanu un makšķerēšanu. Tās vestibilā viesu acis priecē skaista mākslas galerija.


Izvēlies piemērotu auto savam Latvijas ceļojumam!

Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×