6 padomi, kā uzņemt satriecošus auto foto! Izmēģini!

Kā padarīt savu auto pievilcīgāku klientiem? Līdz ar izdevīgu cenu, tās noteikti ir labākas fotogrāfijas, kas piesaista potenciālo īrnieku uzmanību. Igaunijas pieredze rāda, ka auto, kuriem ir kvalitatīvi foto, tiek izīrēti biežāk. Sadarbojoties ar Igaunijas kolēģiem un fotogrāfu Kristapu Mozgiru, esam izveidojuši 6 ieteikumus, kā uzņemt foto, kas piesaista uzmanību un iespējams arī nākamo klientu.

Auto fotosesijai būtu jāseko šiem 6 soļiem:

1. Sagatavo auto no ārpuses

2. Sagatavo salonu

3. Izvēlies vietu

4. Izvēlies laikapstākļus

5. Izvēlies lenķi

6. Izvairies no bilžu apstrādes


Sagatavo auto no ārpuses

Šis noteikti ir pirmais un vissvarīgākais solis. Tas var sabojāt ne tikai foto, bet arī likt auto izskatīties nevīžīgam. Iespējams, nepieciešams kas vairāk par vienkāršu auto mazgāšanu un vaskošanu. Noteikti neaizmirsti par auto stikliem – iespējams, to ikdienā neievēro, taču tie mēdz būt netīri. Cilvēki bieži vien izvairās no sludinājumiem ar netīriem auto. Gluži kā ar preci – kurš vēlētos pirkt netīru preci?

Sagatavo salonu

Salona fotogrāfijas parāda auto iekšpusi, tā aprīkojumu un sajūtu, kāda tajā ir. Šajos foto noteikti palīdzēs platlenķa objektīvs, kas ļaus uzņemt plašāka skata bildes. Nav svarīgi, vai bildes uzņemtas caur atvērtām durvīm, vai no aizmugures sēdekļa. Ieteicams noņemt gaisa atsvaidzinātāju un citus nieciņus, kas daiļo auto spoguli. Arī sēdekļus ieteicams noregulēt līdzīgās un zemās pozīcijās, jo tas rada patīkamāku un plašāku skatu.

Izvēlies vietu

Klasiskas nomaļas vietas derēs pavisam labi. Vai tā būtu kāda klusāka ceļa nomale vai māja, vai siena ar graffiti zīmējumu fonā. Ja vien nevēlies šo bildi piekārt pie sienas, izvairies no pārāk gleznainiem foniem – saulrieta, rudens lapu krāsainuma. Koki un vadi var radīt ēnu uz auto, tādēļ ar tiem jābūt uzmanīgam.

Izvēlies laikapstākļus

Profesionāli fotogrāfi var iegūt labus foto gandrīz jebkurā dienas laikā. Veidojot bildes pašam, ieteicams izvēlēties laiku, kad saule nav pārāk spoža un neveido spēcīgas ēnas. Nedaudz apmācies laiks ir ideāli piemērots mašīnu fotografēšanai. Labi der arī rīta un vakara gaisma.

Izvēlies lenķi

Iespaidīgākie auto foto izdodas, ja vienā foto noķerts vairāk nekā tikai viens auto profils. Ieteicams veidot tā sauktos ¾ profila skatus. Arī foto leņķis var būt nedaudz zem ierastā skatiena leņķa. Ja tehnika atļauj, tad ir ieteicams foto veidot no pārdesmit metru attāluma.

Neapstrādā bildes

Lai arī daudzi mūsdienās jau prot lietot dažādus filtrus un citus foto uzlabošanas elementus, no tiem būtu jāizvairās. Jāizvairās arī no defektu slēpšanas. Klients bildēs vēlas redzēt to, ko viņš ieraudzīs dzīvē.


Daži Kristapa auto foto piemēri:

VW Volkswagen Golf 4 labais sāns aizmugure Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 aizmugure Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 kreisais sāns aizmugure Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 vaļā durvis Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 salons Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 kreisais sāns Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 priekša Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma VW Volkswagen Golf 4 labais sāns Kristaps Mozgirs auto foto Autolevi auto noma

Ja Tev šķiet, ka auto foto veidošana tomēr ir pārāk sarežģīta vai laikietilpīga, sazinies ar šī raksta redaktoru Kristapu – http://kristapsmozgirs.lv/

Kaspars S. no Autolevi

Rakstu rediģēja: Kristaps Mozgirs

Kad skaistas auto bildes gatavas, pievieno auto Autolevi auto nomas tīklam!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×