3 pasākumi maijā, ko vērts apmeklēt

Kādus pasākumus apmeklēt Latvijā maijā?

Straujiem soļiem ir atnācis saulainais pavasaris ar siltiem vakariem, kas tā vien aicina katru brīvo brīdi pavadīt brīvā dabā ārpus pilsētas un ieelpot svaigu gaisu pēc garās ziemas. Lai atvieglotu izvēli par brīvā laika pavadīšanu, Autolevi komanda ir atradusi trīs lieliskus pasākumus maijā, kas ļaus izbaudīt silto laiku uz visiem simts procentiem.

3 pasākumi maijā, ko vērts apmeklēt

1. Koncerts Dobeles ceriņu dārzā

Maijs ir laiks, kad sāk ziedēt ceriņi un aicina ļauties to reibinošajai smaržai. Dobeles ceriņu dārzs ir lielākais ceriņu dārzs Baltijā, un 28. maijā to pieskandinās klasiskās mūzikas skaņas lielisku mūziķu izpildījumā, atskaņojot Johana Štrausa skaņdarbus. Varbūt izdosies atrast arī laimīgo pieclapu ceriņa ziedu un ievēlēties vēlēšanos?

Vairāk informācijas šeit: Klasiskās mūzikas koncerts Dobeles ceriņu dārzā

2. Jelgavas pilsētas svētki

Maija beigās visas nedēļas garumā norisināsies Jelgavas pilsētas svētki, taču pasākumiem visbagātākā būs nedēļas nogale no 27. līdz 29. maijam, kad būs iespējams piedalīties dažādās radošās nodarbībās, klausīties koncertus, apmeklēt muzejus un vērot šovus, kā arī vienkārši doties pastaigā pa skaisto Jelgavas promenādi.

Vairāk informācijas šeit: Jelgavas pilsētas svētki

3. Stirnu buks lec Siguldā!

Lai arī Rīgas maratons pavisam noteikti ir lielākais skriešanas notikums Latvijā maijā, taku skrējienu seriāls Stirnu buks ļauj asfaltu iemainīt pret meža takām un gleznainiem dabas skatiem. 21. maijā Stirnu buks norisināsies Siguldā un izvedīs pa takām Gaujas nacionālajā parkā. Stirnu buks piedāvā dažāda garuma un sarežģītības distances, kas ļaus katram izvēlēties distanci atbilstoši savām spējām. Ļoti iespējams, ka satiksi arī Autolevi komandu izmēģinot savus spēkus Siguldas takās!

Vairāk informācijas šeit: Gaujas nacionālā parka Stirnu buks

3 pasākumi maijā

Mūsu izvēlētie pasākumi iekļauj gan kultūras pasākumus, gan aktīvo atpūtu, tāpēc ceram, ka ikviens atradīs kaut ko piemērotu sev. Ar prieku redzēsim, kā tieši Tu izbaudi pavasari, tāpēc nekavējies, iznomā kādu no mūsu piedāvātajām mašīnām, iemūžini savus pavasara piedzīvojumus kopā ar Autolevi un dalies ar tiem, izmantojot mirkļbirku #autolevi!

Lai saulains pavasaris!

Pievienot auto Autolevi auto nomainoma auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×