3 jauni veidi, kā vari nopelnīt ar savu auto vai samazināt auto izmaksas

Nopelni ar savu auto

Jaunais tehnoloģiju laikmets ļauj ikvienam daudz ērtāk un vieglāk kā jebkad kļūt par uzņēmēju un nopelnīt papildus līdzekļus. Ja Tev pieder automašīna un kādu laiku jau meklē veidus, kā papildus nopelnīt vai samazināt auto uzturēšanas izmaksas, kuras jāsedz pašam, tad turpini lasīt, jo šis raksts domāts Tev!

1. Iznomā savu auto

Autolevi auto nomas tīkls logo, savstarpējā auto noma, peer to peer, p2p car sharingLatvijā savstarpējās auto nomas pakalpojumus piedāvā Autolevi auto nomas tīkls. Savstarpējā auto noma ir iespēja privātpersonām iznomāt savas automašīnas citiem tajā laikā, kamēr tās netiek lietotas. Parasti auto tiek iznomāti, ja:

– ikdienā pārvietojies ar citu automašīnu, piemēram, darba auto;

– esi nopircis jaunu auto un meklē īpašnieku vecajam, taču zini auto vērtību un nevēlies steigties;

– auto tiek lietots tikai brīvdienās vai tieši pretēji – tikai lai nokļūtu uz darbu un atpakaļ;

– auto ir ekskluzīvs un nav paredzēts ar to pārvietoties katru dienu, piemēram, retro auto.

Arī iemesli nomāt auto ir dažādi, taču starp populārākajiem ir biznesa vai darba vajadzībām, atpūtas braucieniem vai kamēr ir salūzis personīgais auto. Ar top 10 iemesliem, kāpēc nomāt auto, vari iepazīties Autolevi blogā.

Vairāk vari uzzināt www.autolevi.lv.

Pievienot auto

2. Pārvadā citus

Taxify logo, peer to peer ride sharing p2pLai pārvadātu citus, tev nav obligāti jākļūst par taksometra šoferi. Taxify Latvijā piedāvā ērtu veidu kā nopelnīt papildus līdzekļus pārvadājot Taxify lietotājus. Lai kļūtu par Taxify šoferi ir jāreģistrējas Taxify sistēmā, kas aizņem 5 minūtes un ir jāiziet obligātā apmācība Taxify birojā 30 minūšu garumā. Viss. Esi taxify šoferis un vari veitk pārvadājumus. Katrs šoferis maksā tikai komisijas maksu par katru veikto pārvadājumu. Ja nevari vai negribi veikt pārvadājumus ar savu auto, Taxify palīdzēs atrast nomas auto. Nomas auto protams vari meklēt arī Autolevi portālā. Lai kļūtu apr Taxify šoferi nav jākļūst par pilna laika šoferi. Vari pārvadāt citus savā brīvajā laikā – kaut vai pāris stundas nedēļā. Vairāk informācijas iegūsi Taxify mājaslapā.

3. Paķer kādu līdzi

Paķer logo, peer to peer ride sharing p2pJa negribi auto dot citiem braucējiem un nevēlies braukāt apkārt, tad ļoti ērti vari samazināt auto ekspluatācijas izmaksas dalot degvielas izmaksas ar citiem līdzbraucējiem. Īpaši noderīgi šis ir gadījumos, kad nepieciešams veikt tālāku distanci. Ziemā līdzbraucēju ir mazāk, bet vasarā, kad ir festivālu un pasākumu laiks, tad šādi vari krietni samazināt sava auto degvielas izmaksas. Pievieno braucienus www.paker.lv.


Ja zini vēl kādus jaunus rīkus, kas palīdz nopelnīt ar savu auto vai samazināt tā izmaksas, pastāsti par to mums!

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×