3 Igaunijas galamērķi jebkurai gaumei

1991. gada 20. augusts ir Igaunijas Neatkarības atjaunošanas diena.  Tā kā šis varētu būt labs laiks doties ciemos pie mūsu Ziemeļu kaimiņiem, esam sagatvojuši ierosinājumus, ko ir vērts apskatīt.

1. Hidroplānu osta

3 Igaunijas galamērķi jebkurai gaumei-Estonian-Seaplane-MuseumHidroplānu osta ir viena no jaunākajām un modernākajām izstāžu zālēm ne tikai Igaunijā, bet visā Baltijā. Igaunijas jūrniecības muzejs to atklāja tikai 2012.gadā un šobrīd šis ir viens no lielākajiem un populārākajiem muzejiem Igaunijā. Muzejā varēsi apskatīt hidroplānus, kuģus, jahtas un citus transportlīdzekļus, taču divi galvenie eksponāti ir 1937. gada Lembit zemūdene un 20. gs. sākuma ledlauzis. Vairāk informācijas (pat latviešu valodā) atradīsi Hidroplānu ostas mājaslapā.

Dodoties uz muzeju varēsi apskatīt arī skaisto ostas apkārtni un Kalamājas rajonu – kādreizējo zvejnieku divstāvīgo koka māju apbūves rajons nu ir kļuvis par vienu no prestižākajiem un dārgākajiem Igaunijā.

2. Telliskivi hipsterrajons

3 Igaunijas galamērķi jebkurai gaumei-TelliskiviViens no Tallinas dzīvīgākajiem rajoniem ar koncertzāli, brīvdabas izstāžu zāli un bāriem un kafejnīcām jebkurai gaumei, it sevišķi hipsteru gaumei, jo varēs atrast gan IPA tipa alu, gan vegānu bezglutēna maltīti! Sestdienās protams šeit norisinās blusu tirdziņi, bet citās dienās vari iemēģināt roku pie kāda no brīvdabas ping ponga galdiem. Nedēļas otrajā pusē vakaros gandrīz katrā no bāriem būs dzīvā mūzika vai priekšnesumi, tāpēc garlaicīgi šeit noteikti nebūs. Vairāk informācijas Telliskivi mājaslapā.

3. Sāremā

3 Igaunijas galamērķi jebkurai gaumei-saaremaaŠis jau ir ļoti iecienīts latviešu galamērķis – tikai dažu stundu brauciens un esi “ārzemju kūrortā”. Kā tas var nepatikt? Sāremā protams ir populāra galvenokārt dēļ Igaunijas SPA centriem, kas tur atrodas, taču esot tur varēsi izbaudīt arī Baltijas skaisto dabu, mieru un bagāto vēsturi. Vairāk informācijas VisitEstonia mājaslapā (latviski) vai LonelyPlanet mājaslapā (angliski).

Pastāsti arī mums, kuri ir Tavi mīļākie Igaunijas galamērķi!


Apskati, varbūt braucienam der kāda no Autolevi mašīnām

Auto noma

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×