10 iemesli, kāpēc nomāt no Autolevi auto nomas tīkla

10 iemesli, kāpēc nomāt no Autolevi auto nomas tīklaKādēļ Autolevi lietotājiem nepieciešama auto noma? Uz gada beigām esam apkopojuši populārākos iemeslus, kāpēc Autolevi lietotāji ir izmantojuši auto nomu. Kā jau varēja paredzēt automašīnas nomā visbiežāk atpūtas un tūrisma braucieniem. Populāri ir arī izmantot nomas auto dažādām darba un biznesa vajadzībām, kas ļoti atšķirās katrā konkrētajā gadījumā. Tāpat arī radinieki, kas dzīvo ārpus valsts un ir atbraukuši apciemot bieži izmanto nomātu auto kā ideālu variantu, lai apbraukātu visus radiniekus un draugus.

Galvenie iesmesli, kādēļ tiek izmantota auto noma:

1. Garākam brīvdienu braucienam

Visbiežāk auto tiek nomāts brīvdienu braucieniem, ja ikdienā auto nav nepieciešams vai ir pieejama darba automašīna. Vasaras sezonā tas ir tūrismas apmeklējot citas pilsētas un, iespējams, dažādi braucieni pie dabas. Ziemassvētku sezonā tā ir radu apciemošana un apsveikšana svētkos un dāvanu izvadāšana.

2. Brauciens plašākā kompānijā

Bieži, kad plānots atpūtas brauciens plašākā kompānijā kā 4 cilvēki, ērtāk un dažreiz pat lētāk sanāk paņemt auto nomā vienu lielāku automāšinu vai busiņu nekā braukt ar vairākām automašīnām.

3. Automašīna tālākiem izbraucieniem

Bieži braucot slēpot vai kādā citā garākā braucienā ērtāk un drošāk ir iznomāt citu auto, kas, pirmām kārtām, ir piemērota slēpju vai velosipēda vai kāda cita ekipējuma pārvadāšanai. Un otrām kārtām, ir spējīga bez jautājumiem veikt garākas distances, jo personīgie auto bieži ir piemēroti ikdienas vajadzībām, bet kādu garāku braucienu varētu arī neizturēt. Katram auto ir savas kaites un savs pielietojums.

4. Auto, lai pārvāktos

Visu sadzīvi salikt vienā automašīnā bieži šķiet neiespējami, taču, ja ir pareizais auto, neiespējamais kļūst iespējamāks.

5. Auto darba vai biznesa vajadzībām

Bieži ikdienas biznesa vajadzībām pietiek ar ikdienas auto vai, strādājot Rīgā vai no mājām, pat ar velosipēdu, taču ja nepieciešams braukt komandējumā, izvadāt preci klientiem, atstāt iespaidu uz potenciālo klientu vai veikt kādus citus ārpus rutīnas braucienus, tad auto noma ir labākais variants, kā piemēroties šīm nestandarta situācijām.

6. Kamēr paša auto ir remontā

Starp visbiežākajiem ir arī tāds praktisks iemesls, kā nepieciešams auto, kamēr paša spēkrats ir salūzis vai atrodas remontā. Pie Latvijas bedrēm, šī, diemžēl, ir diez gan bieža nepieciešamība jebkuram auto īpašniekam.

7. Auto izmēģināšana pirms pirkšanas

Auto noma ir ideāls variants gan gadījumos, kad vēlaties iegādāties jaunu automašīnu, bet negribat pirkt kaķi maisā – varat iznomāt auto uz vairākām dienām un pārbaudīt vai patīk, kā tas ripo, vai ir piemērots Jūsu ikdienas vajadzībām, vai degvielas patēriņš sakrīt ar maciņa iespējām. Autolevi portālā auto īpašnieki bieži ievieto savus auto gadījumos, kad vēlās tos pārdot, bet nesteidzas, jo zina sava auto vērtību un cenu par kādu gatavi to pārdot. Šajā gadījumā varat iznomāt pat tieši to auto, kuru vēlaties nopirkt un pārbaudīt vai tiešām viss ir kā solīts pārdošanas sludinājumā.

8. Vēlaties izmēģināt ko jaunu

Braucot katru dienu uz darbu, no darba ar vienu un to pašu auto, var pazust braukšanas prieks. Auto noma ir iespēja to atgūt uz nedēļas nogali iznomājot ko interesantāku vai jaudīgāku (retro auto, sporta auto, kabrioletu vai kādu citu īpašu vēlmi).

9. Ja dzīvojat ārpus Latvijas

Ja dzīvojat un strādājat ārpus Latvijas, tad, protams, nav jēgas tūrēt atsevišķu auto tām paŗis reizēm, kad atbraucat. Tā kā brauciena mērķi katru reizi var būt citādāki, tad auto noma būs ļoti ērts variants, jo varēs iznomāt katru reizi tādu auto, kas būs piemērots konkrētajam brauciena mērķim!

10. Personiskiem iemesliem, mobilitātei

Daudzi auto nomnieki precīzi nenosauc nomas iemeslu, jo vienkārši ir sakrājušās personiskas lietas, kuru veikšanai nepieciešams auto – izbraukāšanai pie ārstiem, mantu pārvietošanai, braucieni uz laukiem, vecāku vai jaunāku radinieku transportēšanai utt.

Kaspars P. no Autolevi


Esi sapratis, ka pašam noderēs nomas auto? Apskati Autolevi auto nomas piedāvājumu! Vai pievieno savu auto un nopelni!

Pievienot auto

Autolevi ir uzticama savstarpējā auto noma auto īpašniekiem un īrniekiem.

Sāc šodien:

Autolevi on Instagram
Seko mums »
×